„Huśtawka dla dwojga...i nie tylko...”

zobacz więcej (15)

O miłości można różnie: patetycznie, lirycznie, żarliwie lub z dystansem - tak pokrótce opisać można koncert "Huśtawka dla dwojga... i nie tylko...", który odbył się w KOKPiT w ramach Kazimierskiego Święta Kobiet.

Kazimierskie Święto Kobiet trwa w najlepsze! W programie tegorocznej imprezy pojawiły się różnorodne warsztaty, spotkania autorskie oraz koncerty. W Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki zagościli muzycy - amatorzy prezentując zebranej publiczności utwory o miłości, ale na wesoło.

 

Bo o miłości można przecież różnie, zarówno patetycznie, jak i lirycznie, żarliwie czy z dystansem. Reguły nie istnieją. Przynajmniej takiego zdania są twórcy projektu "Huśtawka dla dwojga... i nie tylko...".

 

- Odwieczny i intrygujący problem różnych twarzy miłości zdecydował się wziąć na warsztat Michał Matras, który namówił kilku wykonawców i muzyków do wspólnej realizacji tego programu - czytamy w informacji prasowej.

 

Podczas koncertu usłyszeć mogliśmy utwory, zarówno bardziej znane, jak i nieznane, w wykonaniu Ryszarda Stępnia i Renaty Siedlaczek. 

 

Niezapomniany wieczór, wypełniony dobrą muzyką, żartobliwymi tekstami i pozytywną energią.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę