Kabaret Ani Mru-Mru na Zamku

Skomentuj (11)

W przyszłym miesiącu kabaret Ani Mru-Mru ponownie zawita do Kazimierza. Zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Skurcz”.

Sporo czasu minęło, od kiedy Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek gościli na kazimierskim Zamku. Prezentowane wówczas skecze takie, jak „Chińczyk” czy „Doping” to już klasyka tria z Lublina.

Tym razem kabaret będzie rozśmieszał swoim najnowszym programem pt. „Skurcz”. Jego premiera odbyła się rok temu, a po raz pierwszy nagrany został w marcu tego roku w Chatce Żaka.

- „Skurcz” to przede wszystkim popis konferansjerki Waldemara Wilkołka. Ten znakomity komik z łatwością udowadnia, że potrafi zapowiadając bawić, bawiąc uczyć, a ucząc wychowywać. Pojedyncze skecze z tego programu „Stacja benzynowa”, „Lekcja angielskiego” czy „Studniówka” byłyby nijakie, bez błyskotliwych, pełnych żartów zapowiedzi konferansjera – czytamy w opisie płyty. – To właśnie on z wrodzoną swadą wciąga widzów na blisko dwie godziny w świat zawieszony pomiędzy kabaretem, burleską, teatrem, operą i koszarami.

Występ kabaretu Ani Mru-Mru odbędzie się 16 września o godzinie 19.00 w ramach Zamkowych Wieczorów Kabaretowych, organizowanych przez KOKPiT.

Bilety w cenie 40 zł będą dostępne od 1 września w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • ABC
  Czy burmistrz tym razem tez wystąpi ? oby,świetnie się nadaje
  • Ani me ani be
   Burmistrz pasuje do Ani Mru Mru. To znaczy jak ktoś na niego coś powie to żona krzyknie Ani Mru Mru. Trzeba chłopakom podrzucić skecz do kabaretu.
  • kras
   Az dziwne ze nikt nie intereeniowal w imie odrazy majeststu
  • ABC
   chyba "obrazy" jeśli już,a poza tym w którym miejscu widzisz obrazę ??? Jest tak dobry że się nadaje ! Widziałeś koncert na Rynku ?
  • ixi
   za czasów pewnego słusznie minionego premiera krążyła taka anegdotka:
   wsiada on do taksówki . bez słowa.
   taksówkarz pyta: dokąd jedziemy ?
   -wszystko jedno,wszędzie mnie potrzebują !
 • Atenka
  A Burmistrz ma jakieś zaproszenia do rozdawania według uznania?
 • Wojciech
  A w jaki sposób można zakupić bilet na odległość - tzn. nie będąc w Kazimierzu do dnia występu "grupy mistrzów kabaretu"?
  • Anonimmus
   Zadzwońdo dystrybutora i zapytaj.
 • też miejscowy
  W Puławach w tamtym roku płaciłem 70 zł za bilet, także 40 zł wcale nie jest tak dużo
 • miejscowy
  30 zł byłoby dobrze, 40 to dużo
  • Negocjator
   To ponegocjujmy... 35?

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę