Z Kazimierza w świat: Teraz Indie!

Skomentuj (5)

zobacz więcej (21)

Zapewne niektórzy z Państwa pamiętają zeszłoroczne spotkanie w Knajpie U Fryzjera, podczas którego nasz redakcyjny kolega Mateusz Stachyra wraz z grupą przyjaciół przybliżyli nam kulisy swojej wyprawy do Birmy i Tajlandii. Kolejna relacja z podróży – tym razem do Indii – w Knajpie U Fryzjera 10 czerwca o godz. 19.00.

Zeszłoroczne spotkanie nosiło podtytuł „Z Kazimierza w świat . Nie inaczej jest i teraz. Wszystko wskazuje na to, iż będziemy mogli regularnie uczestniczyć we wspomnieniach podróżniczych Reni Żak, Mateusza Stachyry i Roberta Sulkiewicza. Tym razem poza wspomnianą trójką grupę tworzyli też znajomi: Dominika Pieper, Agata Biedrzycka i Bartek Ściborek.


Choć kazimierzacy w Indiach już bywali i zdarzało się, że wspomnieniami publicznie się dzielili, to jednak nic nie ujmie kolejnym opowieściom, bo każda podróż jest inna, a wrażenia z niej też mogą być diametralnie różne.


Nasi podróżnicy wyruszyli w marcu do Delhi, zwiedzili Varanasi, Agrę, Jaipur, Kalkutę i Wyspy Andamańskie. Znakomite zdjęcia Mateusza Stachyry, barwne opowieści Roberta Sulkiewicza – zapowiada się naprawdę ciekawy wieczór. Obecni też będą pozostali uczestnicy wyprawy, a wszyscy goście zostaną poczęstowani indyjskim daniem. Zapraszamy w imieniu organizatorów! Wstęp oczywiście wolny.  (RS)

Skomentuj


Dodane komentarze (5)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę