Birma na talerzu

Skomentuj (6)

zobacz więcej (18)

Swego czasu kazimierzacy niechętnie opuszczali swoje piękne miasteczko. Znakiem nowych czasów wydaje się być zmiana tej tendencji. Podróżować zaczęła coraz większa grupa osób i niektórzy postanowili podzielić się swoimi wrażeniami z barwnych wypraw.

Pierwszymi odważnymi są Renia Żak (prywatnie narzeczona naszego redakcyjnego kolegi), rzeczony kolega, czyli Mateusz Stachyra i Robert Sulkiewicz-prywatnie właściciel jednej z kazimierskich restauracji.

I właśnie ta trójka w piątek 23 kwietnia o godzinie 19-ej w Knajpie U Fryzjera poprowadzi multimedialną prezentację, w której opowiedzą o swojej podróży do Birmy i Tajlandii. Większość zdjęć, filmów i historii dotyczyć będzie głównie pierwszej części wyprawy, czyli wizyty w tak egzotycznym dla większości z nas miejscu jak Birma, zwana od dłuższego  czasu Myanmarem.

W przerwie pokazu przewidziane są drobne atrakcje kulinarne nawiązujące tym razem do wizyty w Tajlandii. W podróży do Myanmar uczestniczył tez kuzyn Roberta Sulkiewicza - Jack Khavinson, Amerykanin polskiego pochodzenia.
 
Zapowiada się ciekawy wieczór o podróży trójki Polaków (w tym jednego - pochodzenia tatarskiego) oraz jednego Amerykanina (polskiego pochodzenia), który odbędzie się w restauracji z kuchnią żydowską (tym razem: serwującą tajskie przekąski). A opowieść będzie oczywiście o Birmie i Birmańczykach... Brzmi to naprawdę interesująco i być może nie będzie to ostatnie podróżnicze spotkanie w Knajpie U Fryzjera.

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Wstęp oczywiście wolny!

Skomentuj


Dodane komentarze (6)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę