„Huśtawka dla dwojga...i nie tylko...”

zobacz więcej (15)

O miłości można różnie: patetycznie, lirycznie, żarliwie lub z dystansem - tak pokrótce opisać można koncert "Huśtawka dla dwojga... i nie tylko...", który odbył się w KOKPiT w ramach Kazimierskiego Święta Kobiet.

Kazimierskie Święto Kobiet trwa w najlepsze! W programie tegorocznej imprezy pojawiły się różnorodne warsztaty, spotkania autorskie oraz koncerty. W Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki zagościli muzycy - amatorzy prezentując zebranej publiczności utwory o miłości, ale na wesoło.

 

Bo o miłości można przecież różnie, zarówno patetycznie, jak i lirycznie, żarliwie czy z dystansem. Reguły nie istnieją. Przynajmniej takiego zdania są twórcy projektu "Huśtawka dla dwojga... i nie tylko...".

 

- Odwieczny i intrygujący problem różnych twarzy miłości zdecydował się wziąć na warsztat Michał Matras, który namówił kilku wykonawców i muzyków do wspólnej realizacji tego programu - czytamy w informacji prasowej.

 

Podczas koncertu usłyszeć mogliśmy utwory, zarówno bardziej znane, jak i nieznane, w wykonaniu Ryszarda Stępnia i Renaty Siedlaczek. 

 

Niezapomniany wieczór, wypełniony dobrą muzyką, żartobliwymi tekstami i pozytywną energią.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę