Fotografie Katarzyny Węgiełek

zobacz więcej (12)

Do końca września w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki oglądać można wystawę fotografii Katarzyny Węgiełek. Jak wygląda świat i sam Kazimierz Dolny na nostalgicznych zdjęciach artystki? Przekonajcie się sami!
Katarzyna Węgiełek albo po prostu – Kasia nie znosi not biograficznych, które niepotrzebnie  szufladkują ludzi. Nie lubi też podlegać schematom. Poza tym, kocha cały świat. Kocha Kazimierz Dolny i Warszawę, pół na pół. Jakieś dziesięć lat temu odkryła, że jej rodzina ze strony matki pochodziła z położonego na drugim brzegu Wisły Janowca. Być może to właśnie stąd ta miłość do Kazimierza i okolic...?

- Fotografuję od zawsze – mówi Katarzyna Węgiełek. - Kiedyś miałam lustrzankę, teraz korzystam z aparatu cyfrowego i telefonu.

Jednak nie tylko fotografią zajmuje się Katarzyna Węgiełek. Jest w jednej osobie spedytorem, mamą, sopranem lirycznym, właścicielką "Skrzydł Anioła" i wspólnie z synem "Węgiełek Treehouse", czyli pierwszego w Kazimierzu domku na drzewie. Czasem też poetką i malarką.

Jak sama mówi, całe życie próbuje łączyć świat praktyczny z artystycznym, który ją pasjonuje. Czy jej się to udaje? Możecie sami ocenić, oglądając wystawę.

Fragment otwarcia wystawy zobaczyć można na Facebooku. Wystawa będzie czynna do końca września w godzinach pracy KOKPiT.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę