Fotografie Katarzyny Węgiełek

zobacz więcej (12)

Do końca września w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki oglądać można wystawę fotografii Katarzyny Węgiełek. Jak wygląda świat i sam Kazimierz Dolny na nostalgicznych zdjęciach artystki? Przekonajcie się sami!
Katarzyna Węgiełek albo po prostu – Kasia nie znosi not biograficznych, które niepotrzebnie  szufladkują ludzi. Nie lubi też podlegać schematom. Poza tym, kocha cały świat. Kocha Kazimierz Dolny i Warszawę, pół na pół. Jakieś dziesięć lat temu odkryła, że jej rodzina ze strony matki pochodziła z położonego na drugim brzegu Wisły Janowca. Być może to właśnie stąd ta miłość do Kazimierza i okolic...?

- Fotografuję od zawsze – mówi Katarzyna Węgiełek. - Kiedyś miałam lustrzankę, teraz korzystam z aparatu cyfrowego i telefonu.

Jednak nie tylko fotografią zajmuje się Katarzyna Węgiełek. Jest w jednej osobie spedytorem, mamą, sopranem lirycznym, właścicielką "Skrzydł Anioła" i wspólnie z synem "Węgiełek Treehouse", czyli pierwszego w Kazimierzu domku na drzewie. Czasem też poetką i malarką.

Jak sama mówi, całe życie próbuje łączyć świat praktyczny z artystycznym, który ją pasjonuje. Czy jej się to udaje? Możecie sami ocenić, oglądając wystawę.

Fragment otwarcia wystawy zobaczyć można na Facebooku. Wystawa będzie czynna do końca września w godzinach pracy KOKPiT.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę