Do KOKPiT-u wracają zajęcia

W Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki znów pojawią się różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Jak wygląda oferta na tegoroczną jesień? Sprawdźcie sami!
Dzieci powróciły do szkół, uczą się nowych rzeczy i poznają świat. Po tak długiej przerwie wszystko wydaje się nowe i fascynujące. Powoli otwierają się także poszczególne instytucje kultury proponując różnorodne zajęcia dodatkowe, które były prowadzone wcześniej. Przed pandemią.

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki również wraca do gry. Od października ruszają zajęcia dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Będą warsztaty plastyczne, gitarowe, z technik malarskich i pozłotniczych, fotograficzne, a także warsztaty szycia i capoeira. Jest w czym wybierać.

Część zajęć jest bezpłatnych, inne są płatne. Wszystkie zaplanowano na godziny popołudniowe, poza tymi sobotnimi.

- Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy – mówi Justyna Prajsner z Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki. - Zapisów można dokonywać bezpośrednio w Ośrodku Kultury lub telefonicznie (81 8810040). Pamiętajmy jednak, by nie zwlekać zbyt długo, gdyż liczba miejsc ograniczona. Oczywiście zajęcia będą prowadzone zgodnie z wymaganiami sanitarno-epidemiologicznymi. Prosimy też o kontakt w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy.

Od października rozpoczyna nowy rok akademicki Stowarzyszenie Kazimierski Uniwersytet Trzeciego wieku. Wiadomości, zapisy i informacje o planie zajęć wkrótce pojawią się na stronie: uniwersytet-kazimierz.pl


Wstępny plan zajęć dodatkowych, które prowadzone będą w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki:


Wtorek

14.30-15.30 Artystycz(nie)wyżyci- warsztaty plastyczne dla dzieci | 30 zł/msc

Środa

14.30-16.00 MaszynoweLove – warsztaty szycia dla dzieci i młodzeży | 30 zł/msc

Czwartek

13.00-18.00 Na wiośle- warsztaty gitarowe dla dzieci i młodzieży | zajęcia płatne, indywidualne
17.00-18.30 Warsztaty z technik malarskich i pozłotniczych |zajęcia dla dorosłych | 40 zł/msc
17.00- 18.30 Capoeira – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych | szczegóły w trakcie ustalania

Piątek

15.00-16.30 Warsztaty rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży | zajęcia bezpłatne
17.00-18.30 Warsztaty z technik malarskich i pozłotniczych | zajęcia dla dorosłych |40 zł/msc

Sobota

11.00-13.30 Koło fotograficzne KOKPiT- warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży| 20 zł/msc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę