Do KOKPiT-u wracają zajęcia

W Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki znów pojawią się różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Jak wygląda oferta na tegoroczną jesień? Sprawdźcie sami!
Dzieci powróciły do szkół, uczą się nowych rzeczy i poznają świat. Po tak długiej przerwie wszystko wydaje się nowe i fascynujące. Powoli otwierają się także poszczególne instytucje kultury proponując różnorodne zajęcia dodatkowe, które były prowadzone wcześniej. Przed pandemią.

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki również wraca do gry. Od października ruszają zajęcia dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Będą warsztaty plastyczne, gitarowe, z technik malarskich i pozłotniczych, fotograficzne, a także warsztaty szycia i capoeira. Jest w czym wybierać.

Część zajęć jest bezpłatnych, inne są płatne. Wszystkie zaplanowano na godziny popołudniowe, poza tymi sobotnimi.

- Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy – mówi Justyna Prajsner z Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki. - Zapisów można dokonywać bezpośrednio w Ośrodku Kultury lub telefonicznie (81 8810040). Pamiętajmy jednak, by nie zwlekać zbyt długo, gdyż liczba miejsc ograniczona. Oczywiście zajęcia będą prowadzone zgodnie z wymaganiami sanitarno-epidemiologicznymi. Prosimy też o kontakt w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy.

Od października rozpoczyna nowy rok akademicki Stowarzyszenie Kazimierski Uniwersytet Trzeciego wieku. Wiadomości, zapisy i informacje o planie zajęć wkrótce pojawią się na stronie: uniwersytet-kazimierz.pl


Wstępny plan zajęć dodatkowych, które prowadzone będą w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki:


Wtorek

14.30-15.30 Artystycz(nie)wyżyci- warsztaty plastyczne dla dzieci | 30 zł/msc

Środa

14.30-16.00 MaszynoweLove – warsztaty szycia dla dzieci i młodzeży | 30 zł/msc

Czwartek

13.00-18.00 Na wiośle- warsztaty gitarowe dla dzieci i młodzieży | zajęcia płatne, indywidualne
17.00-18.30 Warsztaty z technik malarskich i pozłotniczych |zajęcia dla dorosłych | 40 zł/msc
17.00- 18.30 Capoeira – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych | szczegóły w trakcie ustalania

Piątek

15.00-16.30 Warsztaty rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży | zajęcia bezpłatne
17.00-18.30 Warsztaty z technik malarskich i pozłotniczych | zajęcia dla dorosłych |40 zł/msc

Sobota

11.00-13.30 Koło fotograficzne KOKPiT- warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży| 20 zł/msc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę