W Korzeniowej już "Ciepło"

Skomentuj (2)

W kazimierskiej Klubojadalni „Korzeniowa” po raz kolejny zagości Dj MesBrutah. Tym razem taneczna elektronika wprowadzi nas w czas nocy letniej… Już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia o godzinie 19.00.

Dj MesBrutah w Klubojadalni „Korzeniowa” pojawił się po raz pierwszy w listopadzie 2012, kiedy to prowadził tzw. dj live set Zamglone Zaduszki Bassowe. Tym razem będziemy mogli zobaczyć nową odsłonę Dj-a i producenta Mesbrutaha - specjalnie wyselekcjonowany set zgoła innej natury.


- „Ciepło” jest hasłem przewodnim, tak więc roots, jungle, triphop, nujazz, brokenbeat oraz szeroko pojęta taneczna elektronika rozbuja nas tanecznie i wprowadzi bezbłędnie  w czas nocy letniej – zapewniają organizatorzy. – Gęsta od tłustych i nieraz zdrowo połamanych beatów, rozpływająca się w smakowitym sosie klimatycznych clicków, szumów i nastrojów muza, dotrze do każdego i poruszy każdą nóżkę. Tańczymy, skaczemy, wygłupiamy się, pijemy zdrowie, lato idzie i jest to szczęśliwie nieuniknione!


MesBrutah jest twórcą projektu Experimenthal Dubbing Sessions. Oprócz tego znany jest także jako akustyk i realizator dźwięku. Na scenie istnieje od 2002 roku i od samego początku jest mocno zafascynowany muzyką dub. Warto wiedzieć, że muzyk udziela się również jako wokalista. Jego wokal można usłyszeć m.in. na elitarnej składance Dub Out of Poland 3, gdzie pojawił się we wspólnym projekcie (The Warmer Brothers) razem z Vitalisem Popoffem odpowiedzialnym za podkłady. Jako Dj MesBrutah gra bardzo eklektycznie, w jego muzyce odnajdziemy dużo starych nujazzów i brokenbeatów, deep house'y i klimatyczną elektronikę. Co ważne korzysta wyłącznie z płyt winylowych.


- Ze swojej strony, jak zawsze zadbamy o to, byście czuli się jak goście – czytamy w zaproszeniu. – Ugotujemy coś smacznego, przygotujemy mnóstwo piffka z różnych regionów Polski i Europy, podkręcimy potencjometry i pożegnamy adwent na długo. Zaczynamy nową erę korzenia 2013. Zacznijcie z nami pierwszym wielkim wydarzeniem czasu nocy letniej!!


Czyżby Korzeniowa nawiązywała w tym swoim przekornym zaproszeniu, gdzie mieszają się litery, pojęcia i pory roku, do popularnego w sieci dowcipu: „Nie chcieliście Lata, to wiosny też nie będzie!”?

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2023.
Pokaż stopkę