"Far Away" w Korzeniowej. Koncert

Jakub Kusior ponownie wyrusza w trasę koncertową, którą promuje swój najnowszy minialbum  „Far Away”.

Kolejnym przystankiem na trasie koncertowej Jakuba Kusiora, promującej „Far Away” będzie Kazimierz Dolny i Przystanek Korzeniowa. W sobotni wieczór Jakub zagra tu i zaśpiewa m.in. utwory z EPki „Far Away”. Po koncercie będzie można zaopatrzyć się w fizyczny jego krążek!

Jakub Kusior to młody, skromny chłopak, który dość niedawno odkrył w sobie chęć do przelewania myśli na papier. Jak dotąd specjalizował się głównie w technice gry na gitarze zwanej fingerstyle, co pokazał podczas występu w Must Be The Music, lecz po wydaniu w 2013 roku debiutanckiego instrumentalnego albumu „Step by Step” postanowił pójść o krok dalej i zaczął próbować sił w śpiewaniu, zaczął też pisać teksty. Jego piosenki są niezwykle dojrzałe. Tworzy głównie w języku angielskim, ale powoli otwiera się na rodzimy język – czego najlepszym przykładem jest singiel „Kiedy” promujący jego najnowszą epkę „Far Away”.

Podczas ostatniej trasy koncertowej zagrał przed Fismollem w ramach Songwriter Łódź Festivalu – a w tym roku usłyszymy go wśród gwiazd na poznańskim festiwalu Spring Break!


Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 5 marca godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20PLN

 

Tekst: Korzeniowa
Foto: z archiwum Korzeniowej

 

 

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę