"Far Away" w Korzeniowej. Koncert

Jakub Kusior ponownie wyrusza w trasę koncertową, którą promuje swój najnowszy minialbum  „Far Away”.

Kolejnym przystankiem na trasie koncertowej Jakuba Kusiora, promującej „Far Away” będzie Kazimierz Dolny i Przystanek Korzeniowa. W sobotni wieczór Jakub zagra tu i zaśpiewa m.in. utwory z EPki „Far Away”. Po koncercie będzie można zaopatrzyć się w fizyczny jego krążek!

Jakub Kusior to młody, skromny chłopak, który dość niedawno odkrył w sobie chęć do przelewania myśli na papier. Jak dotąd specjalizował się głównie w technice gry na gitarze zwanej fingerstyle, co pokazał podczas występu w Must Be The Music, lecz po wydaniu w 2013 roku debiutanckiego instrumentalnego albumu „Step by Step” postanowił pójść o krok dalej i zaczął próbować sił w śpiewaniu, zaczął też pisać teksty. Jego piosenki są niezwykle dojrzałe. Tworzy głównie w języku angielskim, ale powoli otwiera się na rodzimy język – czego najlepszym przykładem jest singiel „Kiedy” promujący jego najnowszą epkę „Far Away”.

Podczas ostatniej trasy koncertowej zagrał przed Fismollem w ramach Songwriter Łódź Festivalu – a w tym roku usłyszymy go wśród gwiazd na poznańskim festiwalu Spring Break!


Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 5 marca godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20PLN

 

Tekst: Korzeniowa
Foto: z archiwum Korzeniowej

 

 

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę