Wieczór z muzyką francuską (video)

zobacz więcej (12)

Ci, którzy odwiedzili w ostatni weekend Korzeniową, mieli okazję przenieść się w czasie i przestrzeni. Biletem w muzyczną podróż okazał się „Carnet de voyage”.

Choć pogoda za oknem nie zawsze zachęca do tego, by wyjść z domu, szczególnie wieczorem, wydarzenia kulturalne odbywające się w Miasteczku cieszą się dużym zainteresowaniem. W Klubojadalni Przystanek Korzeniowa, lokalu oddalonym nieco od kazimierskiego Rynku, w każdy weekend tętni życie. Tak było również tym razem. Jednak nie powinno to nikogo dziwić, skoro w Korzeniowej odbył się długo oczekiwany koncert trio grającego muzykę francuską „Carnet de voyage”.

Na maleńkiej scenie, w tej jednej z najbardziej oryginalnych knajp wystąpili: Lydie Kotlinski – głos, Izabella Senko – wiolonczela i Sebastian Pikula – gitara.

Zgodnie z zapowiedzią były świece i czarujące dźwięki z głębi duszy. Były też oryginalne aranżacje francuskich klasyków, piosenki mniej i bardziej romantyczne, z różnych epok. Jednak wszystkie tak samo wspaniałe, wzruszające i barwne…

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę