Candle Night po raz ostatni w tym roku

Zapraszamy na ostatni w tym roku wieczór z cyklu Candle Night. Gościem specjalnym Korzeniowej Mikrosceny będzie znakomity muzyk Arek Zawiśliński. Koncert już w najbliższy piątek, 18 marca.

Arek Zawiśliński – bluesmen, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck, który promuje swój czwarty oficjalny album „Na Rozdrożu”.

Autorskie pieśni, ballady i bluesy grane są na różnego typu gitarach (akustyczna, dobro, lap steel) dogrywa im harmonijką ustną, nadając rytm analogowym urządzeniem stomp box.  Śpiewa między innymi o drodze, przez nią próbuje zrozumieć nasze losy, bo „Droga jest w nas” – jak głosi tytuł piosenki z najnowszej jego płyty „Na Rozdrożu”.

Arek Zawiliński koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji, grywał też na ulicach Amsterdamu. Laureat wielu festiwali m.in. „Famy” w Świnoujściu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, „Zaczarowanego Świata Harmonijki” w kategorii: gitara w Poznaniu, „Piosenkarni” w Krakowie. Wystąpił w studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej.

 

Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 18 marca godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20 PLN

 

Tekst, foto: Korzeniowa

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę