eXXhibition

„eXXhibition" to swego rodzaju podsumowanie serii prezentacji, które odbyły się w tym roku w różnych europejskich galeriach i muzeach. Wystawa autorstwa Marcina Tymińskiego zostanie otwarta dzisiaj 21 grudnia w Gmachu Głównym Muzeum Nadwiślańskiego.

Od kilku miesięcy w holu Gmachu Głównego Muzeum Nadwiślańskiego prezentowane są prace współczesnych artystów złotników i dizajnerów. Jednym z nich jest Marcin Tymiński, którego wystawa pt. „eXXhibition”, otwarta zostanie dzisiaj 21 grudnia o godz. 15.00. Będzie to swego rodzaju podsumowanie serii prezentacji, które odbyły się w tym roku w różnych europejskich galeriach i muzeach.
Marcin Tymiński to wybitny polski artysta złotnik i designer, który obchodzi w tym roku dwudziestolecie pracy artystycznej.

- Specjalnie na tę wystawę przygotowana zostanie kolejna pula autorskiej biżuterii, a także innowacyjna hologramowa technika jej prezentacji – zapowiadają organizatorzy. – Unikalna biżuteria, autorskie patenty w zakresie stosowanych materiałów oraz nowoczesna technika prezentacji sprawią, że kazimierska odsłona będzie „wystawą wystaw" z zakresu złotnictwa i designu. Zespoli ona w niepowtarzalny sposób świat sztuki ze światem future. Podobne efekty znane są nam jedynie z filmów science-fiction.

Kuratorem wystawy jest Anna Polak. Oglądać można ją będzie do 25 lutego 2018 roku w Gmachu Głównym MNKD przy ul. Rynek 19 w godzinach pracy muzeum (9.00 – 16.00).

Skomentuj


Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę