Propozycje na weekend w Kazimierzu 10-12 lipca?

Czy wiecie jakie ATRAKCJE czekają na Was podczas zbliżającego się weekendu? Przygotowaliśmy zestawienie zestawienie imprez, które pomoże zaplanować wolny czas w Kazimierzu Dolnym.

Podczas zbliżającego się weekendu w Kazimierzu Dolnym będzie można obejrzeć film w plenerowym kinie lub wziąć udział w warsztatach ornitologicznych. To oczywiście tylko wybrane propozycje z całej listy wydarzeń.

Sprawdźcie, co będzie się działo w weekend w Kazimierzu!

10 lipca, piątek

godz. 10:00 Kazimiernikejszyn 2015

Gwiazdami wieczoru będzie zespół Akurat, Łąki Łan oraz Kasia Nosowska. Artyści wystąpią w Kamieniołomach przy końcu ulicy Krakowskiej.

godz. 21:15 Kino Letnie w Starej Łaźni: „Erratum” (ul. Senatorska)
Film, którego reżyserem jest Marek Lechki, opowiada historię powracającego w rodzinne strony Michała. Powrót jest dla niego okazją do przemyśleń i uporządkowania życia. (Wstęp wolny)

11 lipca, sobota

godz. 10:00 Kazimiernikejszyn 2015

Intensywny dzień zakończy koncert Dziadów Kazimierskich. Zapraszamy do Kamieniołomów.

godz. 10:00 Warsztaty ornitologiczne w Oddziale Przyrodniczym Muzeum Nadwiślańskiego (Oddział Przyrodniczy Muzeum Nadwiślańskiego)
Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z przyrodniczym bogactwem przyrodniczym doliny Wisły. W programie spotkanie znalazła się prelekcja, wycieczka po Kazimierzu oraz rejs statkiem po Wiśle. Uwaga! Obowiązują zapisy.

godz. 17.00 - Wieża Babel - wernisaż wystawy Jana Michalaka - Galeria  Michalaków ul. Nadrzeczna

godz. 20:30 Niezwykła nocna wycieczka po Kazimierzu Dolnym

Co w programie: Spacer po Rynku, Małym Rynku,  przejazd eko-busikami do wąwozu i na cmentarz żydowski, spacer po wąwozie z pochodniami. Kieliszek kazimierskiej nalewki dla kurażu. Gdzie się spotykamy: studnia na Rynku (Kazimierz Dolny).

godz. 21:15 Kino Letnie w Starej Łaźni: „Ida” (ul. Senatorska)
Oscarowy film Pawła Pawlikowskiego do obejrzenia w Kazimierzu! (Wstęp wolny)

12 lipca, niedziela

godz. 10:00 Kazimiernikejszyn 2015

godz. 11:00 Przejazd kolejką wąskotorową (trasa Karczmiska - Opole - Karczmiska - Polanówka)

godz. 12:00 Wernisaż wystawy Stanisława Szczepańskiego (Kamienica Celejowska)
Stanisław Szczepański to artysta związany z Kazimierzem Dolnym. W Kamienicy Celejowskiej do końca sierpnia będzie prezentowana wystawa poświęcona jego twórczości.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę