Propozycje na weekend w Kazimierzu 10-12 lipca?

Czy wiecie jakie ATRAKCJE czekają na Was podczas zbliżającego się weekendu? Przygotowaliśmy zestawienie zestawienie imprez, które pomoże zaplanować wolny czas w Kazimierzu Dolnym.

Podczas zbliżającego się weekendu w Kazimierzu Dolnym będzie można obejrzeć film w plenerowym kinie lub wziąć udział w warsztatach ornitologicznych. To oczywiście tylko wybrane propozycje z całej listy wydarzeń.

Sprawdźcie, co będzie się działo w weekend w Kazimierzu!

10 lipca, piątek

godz. 10:00 Kazimiernikejszyn 2015

Gwiazdami wieczoru będzie zespół Akurat, Łąki Łan oraz Kasia Nosowska. Artyści wystąpią w Kamieniołomach przy końcu ulicy Krakowskiej.

godz. 21:15 Kino Letnie w Starej Łaźni: „Erratum” (ul. Senatorska)
Film, którego reżyserem jest Marek Lechki, opowiada historię powracającego w rodzinne strony Michała. Powrót jest dla niego okazją do przemyśleń i uporządkowania życia. (Wstęp wolny)

11 lipca, sobota

godz. 10:00 Kazimiernikejszyn 2015

Intensywny dzień zakończy koncert Dziadów Kazimierskich. Zapraszamy do Kamieniołomów.

godz. 10:00 Warsztaty ornitologiczne w Oddziale Przyrodniczym Muzeum Nadwiślańskiego (Oddział Przyrodniczy Muzeum Nadwiślańskiego)
Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z przyrodniczym bogactwem przyrodniczym doliny Wisły. W programie spotkanie znalazła się prelekcja, wycieczka po Kazimierzu oraz rejs statkiem po Wiśle. Uwaga! Obowiązują zapisy.

godz. 17.00 - Wieża Babel - wernisaż wystawy Jana Michalaka - Galeria  Michalaków ul. Nadrzeczna

godz. 20:30 Niezwykła nocna wycieczka po Kazimierzu Dolnym

Co w programie: Spacer po Rynku, Małym Rynku,  przejazd eko-busikami do wąwozu i na cmentarz żydowski, spacer po wąwozie z pochodniami. Kieliszek kazimierskiej nalewki dla kurażu. Gdzie się spotykamy: studnia na Rynku (Kazimierz Dolny).

godz. 21:15 Kino Letnie w Starej Łaźni: „Ida” (ul. Senatorska)
Oscarowy film Pawła Pawlikowskiego do obejrzenia w Kazimierzu! (Wstęp wolny)

12 lipca, niedziela

godz. 10:00 Kazimiernikejszyn 2015

godz. 11:00 Przejazd kolejką wąskotorową (trasa Karczmiska - Opole - Karczmiska - Polanówka)

godz. 12:00 Wernisaż wystawy Stanisława Szczepańskiego (Kamienica Celejowska)
Stanisław Szczepański to artysta związany z Kazimierzem Dolnym. W Kamienicy Celejowskiej do końca sierpnia będzie prezentowana wystawa poświęcona jego twórczości.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę