Dotknąć oceanu

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. A to oznacza, że tegoroczne wakacje dobiegają końca. Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym tradycyjnie już zaprasza wszystkie dzieci na festyn – tym razem pod hasłem „Dotknięcie Oceanu”.

Już po raz ósmy w KOKPiT – Bibliotece Publicznej odbędzie się festyn kończący wakacje. Tym razem odbędzie się on pod hasłem „Dotknięcie Oceanu”. Co zaplanowali organizatorzy?

- W czasie spotkania wszyscy uczestnicy będą mieli szansę poznać tajemnice morskich głębin – piszą organizatorzy w informacji prasowej. – W rejs po oceanie udamy się z Maksem Skrzeczkowskim, który poprowadzi imprezę. Każdy uczestnik będzie mógł przez chwilę poczuć się jak pirat poszukujący skarbów. Będzie również możliwość poznania słówek angielskich i francuskich związanych z oceanem. Zabawę językową poprowadzi Ewelina Debaene ze szkoły „Rosetta”, natomiast drużyna nr 2 z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Kazimierzu Dolnym zaprezentuje sprzęt ratowniczy. Firma Dwa Żywioły udostępni kajak i kamizelki ratunkowe.

Dodatkowo w programie imprezy przewidziane są także zajęcia plastyczne i zabawy ruchowe oraz malowanie twarzy i włosów młodych piratów.

Start w najbliższy czwartek, 28 sierpnia o godzinie 15.00. Miejsce: teren Szkoły Językowej „Rosetta” obok budynku biblioteki, przy ul. Lubelskiej 32/34, a w przypadku deszczu  - w bibliotece.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę