Dotknąć oceanu

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. A to oznacza, że tegoroczne wakacje dobiegają końca. Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym tradycyjnie już zaprasza wszystkie dzieci na festyn – tym razem pod hasłem „Dotknięcie Oceanu”.

Już po raz ósmy w KOKPiT – Bibliotece Publicznej odbędzie się festyn kończący wakacje. Tym razem odbędzie się on pod hasłem „Dotknięcie Oceanu”. Co zaplanowali organizatorzy?

- W czasie spotkania wszyscy uczestnicy będą mieli szansę poznać tajemnice morskich głębin – piszą organizatorzy w informacji prasowej. – W rejs po oceanie udamy się z Maksem Skrzeczkowskim, który poprowadzi imprezę. Każdy uczestnik będzie mógł przez chwilę poczuć się jak pirat poszukujący skarbów. Będzie również możliwość poznania słówek angielskich i francuskich związanych z oceanem. Zabawę językową poprowadzi Ewelina Debaene ze szkoły „Rosetta”, natomiast drużyna nr 2 z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Kazimierzu Dolnym zaprezentuje sprzęt ratowniczy. Firma Dwa Żywioły udostępni kajak i kamizelki ratunkowe.

Dodatkowo w programie imprezy przewidziane są także zajęcia plastyczne i zabawy ruchowe oraz malowanie twarzy i włosów młodych piratów.

Start w najbliższy czwartek, 28 sierpnia o godzinie 15.00. Miejsce: teren Szkoły Językowej „Rosetta” obok budynku biblioteki, przy ul. Lubelskiej 32/34, a w przypadku deszczu  - w bibliotece.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę