Dotknąć oceanu

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. A to oznacza, że tegoroczne wakacje dobiegają końca. Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym tradycyjnie już zaprasza wszystkie dzieci na festyn – tym razem pod hasłem „Dotknięcie Oceanu”.

Już po raz ósmy w KOKPiT – Bibliotece Publicznej odbędzie się festyn kończący wakacje. Tym razem odbędzie się on pod hasłem „Dotknięcie Oceanu”. Co zaplanowali organizatorzy?

- W czasie spotkania wszyscy uczestnicy będą mieli szansę poznać tajemnice morskich głębin – piszą organizatorzy w informacji prasowej. – W rejs po oceanie udamy się z Maksem Skrzeczkowskim, który poprowadzi imprezę. Każdy uczestnik będzie mógł przez chwilę poczuć się jak pirat poszukujący skarbów. Będzie również możliwość poznania słówek angielskich i francuskich związanych z oceanem. Zabawę językową poprowadzi Ewelina Debaene ze szkoły „Rosetta”, natomiast drużyna nr 2 z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Kazimierzu Dolnym zaprezentuje sprzęt ratowniczy. Firma Dwa Żywioły udostępni kajak i kamizelki ratunkowe.

Dodatkowo w programie imprezy przewidziane są także zajęcia plastyczne i zabawy ruchowe oraz malowanie twarzy i włosów młodych piratów.

Start w najbliższy czwartek, 28 sierpnia o godzinie 15.00. Miejsce: teren Szkoły Językowej „Rosetta” obok budynku biblioteki, przy ul. Lubelskiej 32/34, a w przypadku deszczu  - w bibliotece.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę