Aktualności dla "kazimierscy policjanci"

Do nietypowej interwencji doszło na terenie Kazimierza w miniony weekend. Kierowca nie otrzymał jednak mandatu. Dlaczego?
Niespodziewany prezent zafundował sobie jubilat po urodzinowej uroczystości: 3 miesiące aresztu. Na początek.
Niebawem – jak donosi lokalna prasa – przed sądem stanie nauczyciel szkoły podstawowej, burmistrz Kazimierza Dolnego poprzedniej kadencji. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Nie daj się oszukać!

Nie udała się próba oszustwa mieszkanki Kazimierza. W czasie rozmowy telefonicznej mężczyzna podawał się za policjanta, próbując wyłudzić pieniądze na spłatę fikcyjnej pożyczki. Na szczęście kobieta przerwała rozmowę i zadzwoniła na policję.

Najbardziej rozpoznawalnym dzielnicowym puławskiej policji został policjant z Kazimierza!

W zgodzie z prawem chciał zacząć Nowy Rok mieszkaniec Lublina, który sylwestra spędzał w Kazimierzu Dolnym. Udało mu się. Resztę roku – zgodnie z prawem – spędzi w zakładzie karnym.

Policja zatrzymała sprawców nietypowych kradzieży na terenie gminy Kazimierz Dolny. Dwóch mężczyzn w biały dzień regularnie od października kradło beczki po piwie z kazimierskich i podkazimierskich restauracji. Straty wyniosły blisko 20 tys. zł.

Kazimierscy policjanci pomogli odnaleźć zaginionego 16 – latka oraz zlokalizować łódź skradzioną z portu. Obie sprawy są ze sobą powiązane.

Pokaż stopkę