Boże Narodzenie 2018. Spędź święta w Kazimierzu

Coraz popularniejsze staje się spędzanie świąt poza domem. Zapraszamy więc do Kazimierza Dolnego – u nas zawsze panuje wspaniała atmosfera, a Boże Narodzenie jest wyjątkowe. Przyczyniają się do tego również wyjątkowe oferty kazimierskich hotelarzy, które prezentujemy niżej.

W Hotelu Folwark Walencja rodzinne pobyty świąteczne organizowane są już od kilku lat. Nabyte w tym czasie doświadczenie zaowocowało bogatym programem pobytowym, w którym ważną rolę odgrywa pyszna kuchnia, nastrojowe kolędy i świąteczne niespodzianki – czyli wszystko, co najlepsze w Bożym Narodzeniu. Przygotowany w hotelu pakiet obejmuje wypoczynek od 22 do 26 grudnia, a w jego cenę wliczono noclegi oraz atrakcje. Będzie malowanie bombek, klimatyczne ognisko ze staropolskim poczęstunkiem oraz oczywiście tradycyjna wieczerza wigilijna. A to tylko kilka z przygotowanych dla gości atrakcji!

Jeżeli Święta Bożego Narodzenia spędzaliście do tej pory w Hotelu Dwa Księżyce, musicie się pośpieszyć – zostały tam już ostatnie wolne pokoje! W obiekcie przygotowano kilka wariantów pobytowych (od 4 do 7 dni), a pakiety obejmują noclegi, wyżywienie i atrakcje. Na gości czeka kulig (lub przejażdżka bryczką), biesiada oraz wigilia z tradycyjnymi daniami i kolędowanie przy choince. Kulminację wieczoru ma stanowić wizyta Mikołaja, po której chętni mogą udać się na pasterkę do fary. Podczas pobytu można skorzystać z dodatkowo płatnych usług – organizacji wyjazdu na pobliskie stoki narciarskie oraz masaży.

Atutem Willi Izabela jest świetna lokalizacja – dom znajduje się w centrum miasta, przy ulicy biegnącej z Rynku wzdłuż Góry Trzech Krzyży. Na gości czekają przytulne pokoje z łazienkami oraz apartament z aneksem kuchennym i kominkiem elektrycznym. Właściciele wychodzą naprzeciw oczekiwaniom gości, oferując m.in. przygotowanie romantycznej dekoracji pokoju.

Na chwile świątecznego wypoczynku zaprasza Hotel Król Kazimierz. W oferowanym tam pakiecie znalazły się: noclegi w komfortowych pokojach, śniadania i obiady w formie bufetów, kolacja wigilijna w restauracji Ester oraz bożonarodzeniowe śniadanie. Do tego nie zabraknie ciekawych atrakcji – goście będą mogli wziąć udział na przykład w nocnym zwiedzaniu miasta. A jeżeli ktoś zatęskni za świąteczną krzątaniną to świąteczne warsztaty artystyczne i ubieranie choinki powinny wprowadzić go w bożonarodzeniowy nastrój. Dla dzieci przeżycie stanowić będzie wizyta Świętego Mikołaja, który przyjdzie do gości Hotelu Król Kazimierz.

Pensjonat Kazimierski obiecuje „święta w cudownej atmosferze pełnej magii, miłości i świątecznych zapachów.” Pakiet świąteczny (24-26 grudnia 2018) będzie oddawał atmosferę polskiego Bożego Narodzenia z tradycyjnymi potrawami i zapachem choinki. Na gości ma czekać wieczerza wigilijna i możliwość wspólnego wyjścia na pasterkę do fary. W cenę wliczono także bożonarodzeniowe biesiadowanie oraz śniadanie w dzień św. Szczepana.

Świąteczny pobyt oferują również gospodarze Gościńca Basia, w którym do wyboru są trzy warianty pobytowe (6, 7 lub 8 dniowy). Obejmują one noclegi w pokoju z łazienką, obfite i smaczne śniadania w formie bufetu, obiadokolacje oraz uroczystą kolację wigilijną. Właściciele Gościńca Basia świąteczne pobyty organizują już od 1998 r., więc aby uczcić tę rocznicę 22 grudnia dla gości spędzających Boże Narodzenie w pensjonacie zostanie zorganizowany godzinny kulig. Udział w nim będzie bezpłatny.

W Domu Dziennikarza dostępny jest pakiet obejmujący pobyt od 24 do 26 grudnia. Jego cena obejmuje noclegi w wygodnych pokojach oraz kolację wigilijną i wyżywienie w pozostałe dni. W Wigilię i Boże Narodzenie goście będą mogli wziąć udział we wspólnym kolędowaniu. Na rozgrzewkę zaplanowano wypoczynek przy kominku i pyszną herbatę z rumem.

Kwaskowa.pl zaprasza na „inne” święta – pakiet pobytowy jest bardzo bogaty i obejmuje dni od 23 do 26 grudnia 2018. Jakie atrakcje czekają na gości? To między innymi kulig (albo przejażdżka bryczką), ognisko z pieczeniem kiełbasek a także zwiedzanie miasta z „endemicznymi” przewodnikiem. Do tego wieczorami na gości czekać będzie rozpalony kominek, przy którym można ogrzać się po dniu pełnym wrażeń.

„Bez pośpiechu i bez przedświątecznej gorączki, za to w urokliwym hotelu o domowej atmosferze i w miasteczku o magicznej aurze” – taki ma być bożonarodzeniowy wypoczynek w hotelu Spichlerz pod Żurawiem. Oferowany pakiet występuje w dwóch wariantach (5 albo 6 noclegów) i zawiera noclegi, wyżywienie oraz atrakcje. Na gości czekać będzie uroczysta wieczerza wigilijna, ognisko z grzańcem i kiełbaskami oraz możliwość wypożyczenia sanek oraz jabłuszek do zjeżdżania. Specjalnie dla dzieci zostaną zorganizowane animacje, obejmujące konkury, zabawy i wspólne ubieranie choinki.

Chcąc zorganizować świąteczny pobyt warto wziąć pod uwagę domy do wynajęcia, znajdujące się skraju wsi Skowieszynek. Jest to stuletnia wiejska chata, oczywiście z wszystkimi wygodami, oraz dom z tarasem. Stoją na ogrodzonej posesji, co zapewnia gościom niezbędny spokój i intymność.

Villa Prezydent zaprasza na pobyt w terminie od 24 do 26 grudnia 2018 r. Pakiet obejmuje uroczystą wigilijną kolację, wyżywienie w pozostałe dni oraz kulig po okolicznych lasach i wąwozach. To, czego nie da się kupić, to wyjątkowa rodzinna atmosfera, panująca w Villi Prezydent.

Rajchertówka, zabytkowy dworek z pięknym ogrodem, oferuje pakiet z trzema noclegami i wyżywieniem, w zakres którego wchodzi również wieczerza wigilijna. Na stołach królować będą dania kuchni polskiej oraz słodkości.
UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w dziale Wigilia, Boże Narodzenie 2018. W treści newsa opisano najciekawsze świąteczne oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj



Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę