Boże Narodzenie 2018. Spędź święta w Kazimierzu

Coraz popularniejsze staje się spędzanie świąt poza domem. Zapraszamy więc do Kazimierza Dolnego – u nas zawsze panuje wspaniała atmosfera, a Boże Narodzenie jest wyjątkowe. Przyczyniają się do tego również wyjątkowe oferty kazimierskich hotelarzy, które prezentujemy niżej.

W Hotelu Folwark Walencja rodzinne pobyty świąteczne organizowane są już od kilku lat. Nabyte w tym czasie doświadczenie zaowocowało bogatym programem pobytowym, w którym ważną rolę odgrywa pyszna kuchnia, nastrojowe kolędy i świąteczne niespodzianki – czyli wszystko, co najlepsze w Bożym Narodzeniu. Przygotowany w hotelu pakiet obejmuje wypoczynek od 22 do 26 grudnia, a w jego cenę wliczono noclegi oraz atrakcje. Będzie malowanie bombek, klimatyczne ognisko ze staropolskim poczęstunkiem oraz oczywiście tradycyjna wieczerza wigilijna. A to tylko kilka z przygotowanych dla gości atrakcji!

Jeżeli Święta Bożego Narodzenia spędzaliście do tej pory w Hotelu Dwa Księżyce, musicie się pośpieszyć – zostały tam już ostatnie wolne pokoje! W obiekcie przygotowano kilka wariantów pobytowych (od 4 do 7 dni), a pakiety obejmują noclegi, wyżywienie i atrakcje. Na gości czeka kulig (lub przejażdżka bryczką), biesiada oraz wigilia z tradycyjnymi daniami i kolędowanie przy choince. Kulminację wieczoru ma stanowić wizyta Mikołaja, po której chętni mogą udać się na pasterkę do fary. Podczas pobytu można skorzystać z dodatkowo płatnych usług – organizacji wyjazdu na pobliskie stoki narciarskie oraz masaży.

Atutem Willi Izabela jest świetna lokalizacja – dom znajduje się w centrum miasta, przy ulicy biegnącej z Rynku wzdłuż Góry Trzech Krzyży. Na gości czekają przytulne pokoje z łazienkami oraz apartament z aneksem kuchennym i kominkiem elektrycznym. Właściciele wychodzą naprzeciw oczekiwaniom gości, oferując m.in. przygotowanie romantycznej dekoracji pokoju.

Na chwile świątecznego wypoczynku zaprasza Hotel Król Kazimierz. W oferowanym tam pakiecie znalazły się: noclegi w komfortowych pokojach, śniadania i obiady w formie bufetów, kolacja wigilijna w restauracji Ester oraz bożonarodzeniowe śniadanie. Do tego nie zabraknie ciekawych atrakcji – goście będą mogli wziąć udział na przykład w nocnym zwiedzaniu miasta. A jeżeli ktoś zatęskni za świąteczną krzątaniną to świąteczne warsztaty artystyczne i ubieranie choinki powinny wprowadzić go w bożonarodzeniowy nastrój. Dla dzieci przeżycie stanowić będzie wizyta Świętego Mikołaja, który przyjdzie do gości Hotelu Król Kazimierz.

Pensjonat Kazimierski obiecuje „święta w cudownej atmosferze pełnej magii, miłości i świątecznych zapachów.” Pakiet świąteczny (24-26 grudnia 2018) będzie oddawał atmosferę polskiego Bożego Narodzenia z tradycyjnymi potrawami i zapachem choinki. Na gości ma czekać wieczerza wigilijna i możliwość wspólnego wyjścia na pasterkę do fary. W cenę wliczono także bożonarodzeniowe biesiadowanie oraz śniadanie w dzień św. Szczepana.

Świąteczny pobyt oferują również gospodarze Gościńca Basia, w którym do wyboru są trzy warianty pobytowe (6, 7 lub 8 dniowy). Obejmują one noclegi w pokoju z łazienką, obfite i smaczne śniadania w formie bufetu, obiadokolacje oraz uroczystą kolację wigilijną. Właściciele Gościńca Basia świąteczne pobyty organizują już od 1998 r., więc aby uczcić tę rocznicę 22 grudnia dla gości spędzających Boże Narodzenie w pensjonacie zostanie zorganizowany godzinny kulig. Udział w nim będzie bezpłatny.

W Domu Dziennikarza dostępny jest pakiet obejmujący pobyt od 24 do 26 grudnia. Jego cena obejmuje noclegi w wygodnych pokojach oraz kolację wigilijną i wyżywienie w pozostałe dni. W Wigilię i Boże Narodzenie goście będą mogli wziąć udział we wspólnym kolędowaniu. Na rozgrzewkę zaplanowano wypoczynek przy kominku i pyszną herbatę z rumem.

Kwaskowa.pl zaprasza na „inne” święta – pakiet pobytowy jest bardzo bogaty i obejmuje dni od 23 do 26 grudnia 2018. Jakie atrakcje czekają na gości? To między innymi kulig (albo przejażdżka bryczką), ognisko z pieczeniem kiełbasek a także zwiedzanie miasta z „endemicznymi” przewodnikiem. Do tego wieczorami na gości czekać będzie rozpalony kominek, przy którym można ogrzać się po dniu pełnym wrażeń.

„Bez pośpiechu i bez przedświątecznej gorączki, za to w urokliwym hotelu o domowej atmosferze i w miasteczku o magicznej aurze” – taki ma być bożonarodzeniowy wypoczynek w hotelu Spichlerz pod Żurawiem. Oferowany pakiet występuje w dwóch wariantach (5 albo 6 noclegów) i zawiera noclegi, wyżywienie oraz atrakcje. Na gości czekać będzie uroczysta wieczerza wigilijna, ognisko z grzańcem i kiełbaskami oraz możliwość wypożyczenia sanek oraz jabłuszek do zjeżdżania. Specjalnie dla dzieci zostaną zorganizowane animacje, obejmujące konkury, zabawy i wspólne ubieranie choinki.

Chcąc zorganizować świąteczny pobyt warto wziąć pod uwagę domy do wynajęcia, znajdujące się skraju wsi Skowieszynek. Jest to stuletnia wiejska chata, oczywiście z wszystkimi wygodami, oraz dom z tarasem. Stoją na ogrodzonej posesji, co zapewnia gościom niezbędny spokój i intymność.

Villa Prezydent zaprasza na pobyt w terminie od 24 do 26 grudnia 2018 r. Pakiet obejmuje uroczystą wigilijną kolację, wyżywienie w pozostałe dni oraz kulig po okolicznych lasach i wąwozach. To, czego nie da się kupić, to wyjątkowa rodzinna atmosfera, panująca w Villi Prezydent.

Rajchertówka, zabytkowy dworek z pięknym ogrodem, oferuje pakiet z trzema noclegami i wyżywieniem, w zakres którego wchodzi również wieczerza wigilijna. Na stołach królować będą dania kuchni polskiej oraz słodkości.
UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w dziale Wigilia, Boże Narodzenie 2018. W treści newsa opisano najciekawsze świąteczne oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę