Chcesz zagrać w filmie? Szukają statystów do

Skomentuj (10)

W poniedziałek Kazimierz stanie się planem filmowym nowej komedii kryminalnej Juliusza Machulskiego pt. „Volta”. Ekipa poszukuje osób chętnych do roli statystów.

Film Juliusza Machulskiego "Volta" opowie historię pewnego tajemniczego przedmiotu. Śledząc jego losy na przestrzeni wielu epok zobaczymy m.in. ślub Kazimierza Wielkiego i ucieczkę Henryka Walezego z Polski. Główna akcja filmu jednak rozgrywać się będzie we współczesnym Lublinie.

– „Volta” będzie filmem o Lublinie tak, jak swego czasu „Vinci” był filmem o Krakowie – mówi Juliusz Machulski.

W głównych rolach zobaczymy Olgę Bołądź, Aleksandrę Domańską i Andrzeja Zielińskiego. Na ekranie pojawią się też Tomasz Kot, Robert Więckiewicz i Marcin Dorociński.

Ekipa filmowa odwiedzi Kazimierz w poniedziałek, 22 sierpnia. Będzie to niepowtarzalna okazja dla osób marzących o przygodzie z aktorstwem, ponieważ do scen "kazimierskich" poszukiwani są statyści.

- Dyspozycyjne osoby pełnoletnie oraz młodzież, zainteresowani statystowaniem proszeni są o przesłanie numeru telefonu oraz aktualnego zdjęcia na adres casting@outside.com.pl. W tytule maila należy wpisać KAZIMIERZ. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 506171832. Docelowo w filmie weźmie udział 10 wybranych osób – informuje Agencja Castingowa Outside.

Do Kazimierza ekipa filmowa zawita dopiero w przyszłym tygodniu, ale już we wtorek 16 sierpnia rozpoczęły się zdjęcia na Zamku w Janowcu. Do soboty będzie on hiszpańskim klasztorem.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Redakcja
  Jeden z komentarzy został usunięty. Prosimy o wpisy zgodne z regulaminem dyskusji.
 • Z miasta
  Dwóch brzegów nic nie przebije :) polecam
 • pijany znad Grodarza
  hmm. film kryminalny. Czyzby ten : " po dachu, w dwoistych spodniach" stał sie inspiracją ?
  • ABC
   następny "pijany żart" jak z mordów na Wołyniu ?
  • pijany znad Grodarza
   @ ABC.Odpowiadam OSTATNI raz . Tym razem pytaniem czy : "2016-07-29 22:28 odpowiedz
   Pierwsze,ilustrujące zdjęcie trafione w dziesiątkę."Narzędzia zbrodni"Siekierami i czym się dało ukraińcy bestialsko mordowali Polaków,wszystkich,kobiety i dzieci nie stanowiły wyjątku."
   to Twoje DZIEŁO ?
   napisałem wtedy o " sznurowadłach" cobyś wyzuł je ze swoich śmierdzacych butów, bo i one mogły / moga/ słuzyć zbrodni. Ty tego OCZYWIŚCIE nie zrozumiałeś .|
   ps. do Redakcji.
   Proszę nie minusować powyższe, bo czas najwyższy dać odpór PRAWDZIWEMU KAZIMIERSKIEMU P.
  • ABC
   twoje głupkowate sfrustrowane rebusy nie zatuszują faktu bredni na temat Wołynia.
   A co do Redakcji,to podziwiam od dawna cierpliwość w tolerowaniu twoich wypocin.
 • ?????
  Jakie jest wynagrodzenie dla statystów?
  • Aquarius
   Jest okazja dotknąć sztuki przez duże "SZY", a Ty- przyziemna istoto- jeno o mamonę pytasz???
  • Taki Sobie Ja
   no jeżeli to jest ta "sztuka przez duże SZY" dla TVP na niedzielne wieczory.To nie chce wiedziec co w twoim mniemaniu jest jeszcze wielką sztuką...hymm komisarz Alex? M jak Miłość?
  • Aquarius
   Mogę Ci tylko pogratulować dystansu i poczucia humoru...

Mapa

Zabytki

Rynek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę