Boże Narodzenie 2016 w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj (3)

Czy myśleliście o tym, aby spędzić święta poza domem? Boże Narodzenie w Kazimierzu Dolnym będzie wyjątkowym przeżyciem dla całej rodziny – zadbają o to właściciele obiektów noclegowych z naszego miasteczka. Niżej przedstawiamy ich najciekawsze oferty.

Świąteczny pakiet pobytowy czeka w Hotelu „Zajazd Piastowski”. Cena pobytu obejmuje dwa noclegi, uroczystą kolację wigilijną oraz świąteczne śniadania. Oprócz tego goście hotelu będą mogli skorzystać z 20% rabatu na wszystkie usługi, jakie oferowane są w strefie odnowy biologicznej.

Boże Narodzenie można spędzić również w Hotelu „Dwa Księżyce”, którego oferta wypełniona jest atrakcjami. Pakiet obejmuje oczywiście tradycyjną wigilię ze znakomitymi daniami i kolędami. Później chętni będą mogli pójść na pasterkę do kościoła farnego. W Boże Narodzenie, po świątecznym obiedzie, odbędzie się kulig z pochodniami oraz biesiada przy ognisku. Natomiast drugiego dnia świąt w programie znalazło się kolędowanie.

Villa Bohema zaprasza na pobyt w terminie od 24 do 26 grudnia. Świąteczny program jest bogaty w atrakcje, takie jak kulig z pochodniami i grzanym winem oraz wieczorny seans filmowy. Goście hotelu będą mieli do dyspozycji saunę, basen i jacuzzi a także promocyjne ceny na zabiegi SPA.

W Pensjonacie i Restauracji Pod Wietrzną Górą przygotowano ofertę świąteczną, która obejmuje trzy noclegi (od 23 do 26 grudnia). W pakiecie znalazła się również uroczysta kolacja wigilijna z tradycyjnymi dwunastoma daniami.

Hotel „Pensjonat Kazimierski” oferuje tradycyjny pakiet, dzięki któremu gościom przypomni się smak domowych potraw i zapach prawdziwej choinki. W cenę wliczono noclegi, śniadania i obiadokolacje, a także kolację wigilijną – później chętni mogą wybrać się do Fary bądź Klasztoru na pasterkę.

Boże Narodzenie w Spichlerzu pod Żurawiem to rodzinna atmosfera, tradycyjna wieczerza wigilijna oraz wiele atrakcji. Wiele z nich zadedykowano najmłodszym: specjalny bufet i dziecięce menu, warsztaty przygotowywania ozdób, projekcja świątecznych filmów oraz bajek a także wizyta św. Mikołaja. Chociaż on odwiedzi również starszych… Podczas świąt na stołach królować będą dania przygotowywane według tradycyjnych receptur i pyszne słodkości.

Vincent – Sztuka Wypoczynku
oferuje czterodniowy bożonarodzeniowy pakiet. Cena obejmuje noclegi w dwuosobowym pokoju oraz śniadania, obiad, kolacje i wieczerzę wigilijną. Gości hotelu odwiedzi Święty Mikołaj, w programie znalazły się również codzienne wspólne ogniska.

Gościniec Basia znajduje się w cichym zakątku Kazimierza – w ofercie pensjonatu znalazły się cztery warianty pobytu: cztero-, pięcio-, sześcio- lub siedmiodniowy. W cenę wliczono noclegi, śniadania, obiadokolacje oraz wigilijną wieczerzę przy wspólnym stole. Gospodarze zadbają o świąteczną atmosferę i dobre wspomnienia.

Na osoby, które spędzą święta w Hotelu KAZIMIERZÓWKA czeka wspaniały wypoczynek! W Wigilię odbędzie się uroczysta kolacja przy świecach, po której goście hotelu będą mogli wspólnie kolędować. Natomiast w Boże Narodzenie można będzie upiec świąteczne pierniczki lub zrelaksować się w strefie Wellness & SPA.

Święta w Domu Dziennikarza to gwarancja miłej obsługi i sprawdzonej kuchni. W pakiecie uwzględniono noclegi oraz wyżywienie – świąteczne śniadania oraz obiadokolację. Nie może zabraknąć też kolacji wigilijnej oraz wspólnego kolędowania przy kominku.

W Willi Monika święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim domowa kuchnia i spotkania przy świątecznym stole, które tworzą rodzinną atmosferę. W bożonarodzeniowym programie nie mogło więc zabraknąć kolacji wigilijnej połączonej ze wspólnym kolędowaniem. Oprócz tego dla gości willi zostanie zorganizowany kulig lub przejażdżka bryczkami po mieście.

Pensjonat KWASKOWA.PL zaprasza na „święta inaczej”. Tu nie ma z góry założonego scenariusza i sztywnego programu wyjazdu… Zamiast tego do dyspozycji gości są pokoje, pachnący choinką salon kominkowy, w którym ustawiony będzie duży stół. Właściciele chętnie doradzą i podpowiedzą, jak spędzić świąteczne dni, a także gdzie można zjeść najlepsze świąteczne dania.

Święta Bożego Narodzenia w Wiatrakowie przepełnione będą zapachem choinki i pierników. W programie pobytu znalazły się nie tylko noclegi i degustacje przysmaków. Chętni mogą wziąć udział w dekorowaniu pierniczków i przystrajaniu drzewka. Na kolejne dni zaplanowano kulig (ewentualnie przejażdżkę bryczkami) oraz własnoręczne przygotowywanie upominków dla bliskich.

Villa Prezydent kusi domową kuchnią oraz atrakcyjnym pakietem pobytowym. Na czas świąt zaplanowano bowiem mnóstwo atrakcji. Jedną z ciekawszych na pewno będzie przygotowywanie ozdób na choinkę – wezmą w tym udział artyści ludowi, którzy opowiedzą o naszych bożonarodzeniowych zwyczajach. Będzie też kolacja wigilijna i kolędowanie. W Boże Narodzenie, po świątecznym śniadaniu, zostanie zorganizowany kulig.

Świąteczna oferta Austerii Kazimierskiej obejmuje pobyt od 23 do 26 grudnia. W cenę pakietu wliczono noclegi i wyżywienie. Bożonarodzeniowy wypoczynek nie może obyć się bez kolacji wigilijnej i uroczystego świątecznego obiadu – to wszystko otrzymają goście Austerii Kazimierskiej!

Boże Narodzenie w GACA Fit HOTEL to okazja, by świętować i nadal pozostać w formie. Pakiet obejmuje trzy noclegi, pełne wyżywienie oraz wigilijną wieczerzę w wersji fit. Po kolacji chętni udadzą się na pasterkę do fary. Kolejne dni, to kolejne atrakcje: kulig lub przejażdżka bryczką, warsztaty przygotowywania ozdób choinkowych, zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz możliwość zregenerowania sił w strefie Wellness.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w dziale Wigilia, Boże Narodzenie 2016. W treści newsa opisano najciekawsze świąteczne oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • ciekawski
  Dlaczego w atrakcjach jest wyjście na pasterkę do fary?A jak ktoś będzie chciał pójść do klasztoru?
  • Lolek
   Błagam, tylko nie do Fary!
  • gaca
   Na pasterkę ( jak w ofercie hotelu) czy na paserkę? Bo to drugie brzydko się kojarzy.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę