Wygraj bilety na Majówkę Klezmerską!

Majówka w Kazimierzu Dolnym? Świetny wybór! W Miasteczku atrakcji nie zabraknie. Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Hotel Zajazd Piastowski poleca na przykład Majówkę Klezmerską. Bilety do wygrania na portalu www.KazimierzDolny.pl w specjalnym konkursie.

Hotel Zajazd Piastowski na długi weekend majowy przygotował cykl koncertów pod nazwą Majówka Klezmerska. W dniach 2 i 3 maja wystąpią tam zespoły: Berberys, NeoKlez oraz gość z Ukrainy Pushkin Kiev Klezmer Band.

•    2 maja, piątek, godzina 18.30 występują Berberys i NeoKlez, wstęp wolny;
•    3 maja, sobota, godzina 18.30 występują NeoKlez i Pushkin Kiev Klezmer Band, bilety w cenie 40 PLN do kupienia na www.zajazdpiastowski.pl i w recepcji Hotelu.


Dla naszych Czytelników mamy 3 dwuosobowe zaproszenia na koncert trzeciomajowy w Zajeździe Piastowskim. Aby je otrzymać, należy rozwiązać zadanie konkursowe:

  • Podaj tytuł utworu, jaki zespół NeoKlez wykonuje razem z grupą „Dziady Kazimierskie”. Autorem tekstu jest Włodek Dembowski, muzykę napisał Stanisław Leszczyński.


Poprawne odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, prosimy wysyłać na adres e-mail: redakcja@kazimierzdolny.pl do 28 kwietnia. Szczegóły: Regulamin.

Nazwiska zwycięskiej trójki podamy na portalu www.Kazimierzdolny.pl w poniedziałek 28 kwietnia po godzinie 17.00.


Powodzenia!

 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę