Rekord Guinessa na Majówce z Zajazdem

Skomentuj (2)

Jeden z najbardziej znanych kucharzy w Polsce. Gość takich programów telewizyjnych jak „Europa da się lubić”, „Kawa czy herbata” czy „Biznes z gwarancją”. Giancarlo Russo w Kazimierzu podczas tegorocznej Majówki z Zajazdem spróbuje pobić rekord Guinnessa!

Przygotowywał dania dla najbardziej znanych polityków, biznesmenów, aktorów, piosenkarzy i sportowców zarówno w Polce, jak i we Włoszech. Jego potrawy w czasie pielgrzymki do Polski jadali także papież Jan Paweł II i Benedykt XVI. Prowadził cykliczny program kulinarny w telewizji TELE 5 –„Buon Appetito”. Występował w programach „Europa da się lubić”, „Kawa czy herbata” czy „Biznes z gwarancją”. Aktualnie można go oglądać w TV Polsat, gdzie w programie „Atleci" prezentuje dietetyczne potrawy kuchni włoskiej. Aktywnie uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach kulinarnych w Polsce jako organizator kolejnych edycji Konkursu Włoskiej Sztuki Kulinarnej „Arte Culinaria Italiana” oraz licznych imprez charytatywnych czy jako juror w wielu konkursach. Ekspert i doradca kulinarny.


Mowa oczywiście o Giancarlo Russo, który w czasie tegorocznej Majówki z Zajazdem 2 maja spróbuje pobić rekord Guinnessa, przygotowując na kilkumetrowej patelni potrawę z 300 kg muli!


Czy mu się to uda? Przy gorącym dopingu ze strony publiczności – jest to bardzo prawdopodobne, zwłaszcza, że to nie będzie jego pierwszy tego typu rekord. W 2005 r. Giancarlo Russo został wpisany do „Księgi rekordów Guinnessa” za przygotowanie największej włoskiej potrawy z grzybów.


Tegoroczna Majówka z Zajazdem to nie tylko Dzień Kuchni Włoskiej. Atrakcji będzie o wiele więcej, i to nie tylko kulinarnych.


Ramowy program:
1 maja wtorek - koncert zespołu „Czerwone Gitary”
2 maja środa - koncert zespołu „Budka Suflera” wraz z zaproszonymi Gośćmi (Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak)
3 maja czwartek - koncert zespołu Rico Sanchez & Gipsy Kings Party
5 maja sobota - koncert zespołu „Bayer Full”


Majówka upływać będzie pod hasłem pomocy w zebraniu środków na budowę Gminnego Zespołu Szkół zniszczonego podczas ubiegłorocznej katastrofy budowlanej.


Patronem medialnym tego wydarzenia jest Kazimierski Portal Internetowy.

Bilety do nabycia na stronie www.weekendmajowy.com.pl oraz w Hotelu "Zajazd Piastowski" - Kazimierz Dolny, ul. Słoneczna 3, tel. 81 88 90 900, kom. 609 628 999.

Więcej informacji na stronie www.weekendmajowy.com.pl

 

Szanowni Państwo, informujemy, iż w związku z brakiem możliwości zakończenia przed 2 maja procedur związanych ze zgłoszeniem próby pobicia rekordu Guinnessa zmuszeni jesteśmy przenieść to wielkie wydarzenie na inny, późniejszy termin. O dacie imprezy poinformujemy Państwa w późniejszym czasie. Niemniej jednak 2 maja zapraszamy Państwa na dzień kuchni włoskiej z udziałem Giancarlo Russo. Organizatorzy.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę