Aktualne warunki narciarskie w Kazimierzu Dolnym (22.03)

Skomentuj (44)

zobacz więcej (7)

Idzie wiosna - czuć to w powietrzu. Po chłodnych nocach przychodzą słoneczne i ciepłe dni. Dlatego też wszystkie stoki narciarskie znajdujace się w okolicy Kazimierza Dolnego zostały zamknięte. Sezon narciarski 2010/2011 został zakończony!

Wszystkie stoki narciarskie położone w okolicy Kazimierza Dolnego tak naprawdę wiele ze sobą łączy. Między innymi godziny otwarcia: 9.00 - 22.00. Stoki są sztucznie naśnieżane i oświetlone, podobne są również cenniki: karnet - 15 PLN, wjazd - 1,50 PLN. Grupy zorganizowane mogą negocjować ceny.

 

Wszędzie są też wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, punkty gastronomiczne, szkółki narciarskie oraz parkingi.

 

 

Od dnia 13 marca 2011 stok narciarski w Celejowie oraz Stacja Narciarska Kazimierz są zamknięte. 14 marca zamknięty został również stok w Parchatce, a 21 marca w Rąblowie. Sezon narciarski został zakończony. Właściciele wyciągów dziękują wszystkim za ten sezon i zapraszają już na kolejny - gdy tylko spadnie pierwszy śnieg.

 

 

 

UWAGA! Warunki narciarskie w poniższej tabeli są aktualizowane codziennie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa stacji Jak dojechać? Ilość czynnych wyciągów
Warunki
Grubość pokrywy śnieżnej Temperatura
Kamery Ostatnia aktualizacja
Kazimierz Dolny Mapka stok nieczynny -
-
- - 22.03.2011
Parchatka Mapka stok nieczynny - - - Kamera Parchatka 22.03.2011
Celejów Mapka stok nieczynny -
- - - 22.03.2011
Rąblów Mapka stok nieczynny
- - - Kamera Rąblów 22.03.2011

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skomentuj


Dodane komentarze (44)

 • karol malinowski
  zbyszku na stoku w kazimierzu dużo taniej niż w Rąblowie,sklepie podejrzewam że troche drożej tylko ę w rąblowie nie ma sklepu, w restauracjach trochę drożej tylko że w rąblowie nie ma knajp i tyle w tym temacie
 • Zbyszek Maciąg
  W Kazimierzu drożyzna, w Rąblowie jest 50% taniej
 • sławek
  bywałem w tym roku w kazimierzu był fajnie myślę że w przyszłym roku to będzie numer jeden,gratulacje dla chrzanowa tylko trochę słaby dojazd
 • Paweł
  Gratulacje dla Chrzanowa! - muszę się tam w końcu wybrać...
  W przyszłym sezonie trzymamy kciuki za konkurencję! Dla postępu i podnoszenia poziomu nie ma to jak zdrowa rywalizacja! :-)
 • Glejt
  W plebiscycie Kuriera Lubelskiego na najlepszy stok lubelszczyzny po raz kolejny z rzędu zwycięzcą został Nartraj u Rzetelskiego w Chrzanowie.
 • golec
  Stok jeszcze nadaje się do jazdy, szkoda że nie da się dojechać.W przyszłym roku trzeba coś z tym zrobić - zadanie dla właścicieli. Ale poza tym super się jeździło w tym roku!
 • Paweł
  Przy okazji: Taki bieżący serwis internetowy na stronie Kazimierza Dolnego, aktualizowany codziennie, to dobra inicjatywa i warta kontynuacji w przyszłym sezonie. Dzięki!
 • Paweł
  W sobotę kończyliśmy sezon na stoku w Kazimierzu. Rzadko zdarza się, żeby jeździć na nartach na dobrze przygotowanym stoku w samych koszulkach z podwiniętymi rękawami (nawet tydzień temu w Bukownie tak nie było!). Podziękowania za ten sezon (i dla Kazimierza, i dla Parchatki, i dla Rąblowa...) i CZEKAMY na sezon kolejny, oby jak najlepszy!!!!
 • piter
  Było super! Cieszę się, że w Kazimierzu jest wreszcie gdzie pojeździć na nartach.
 • michał
  dziś byłem z dziećmi na zawodach narciarskich,było super myślę że ULKA dała by radę skoro moje pociechy sobie poradziły,pozdrawiam i będę zaglądał częściej warto.
 • Ulka
  To - jako początkująca - muszę spróbować, skoro mam gwarancję, że się nie zabiję ;-)
 • Iwona
  Tak góreczka doskonała do nauki dla milusińskich.
 • Zbyszek
  Zgadzam się to jest super stok do nauki dla dzieci.
 • Olga
  Moje dziecko nauczyło się w ferie w Kazimierzu jeździć na nartach. Pozdrawiam instruktorów! W przyszłym roku też przyjeżdżamy!
 • Paweł
  Napisałem "niezłe", a nie "dobre" - niby różnica niewielka, ale.... Fakt, Rąblów i Parchatka są najbardziej zaawansowane, ale Celejów to w złożeniu łączka dla dzieciaków i początkujących i z tej roli wywiązuje się chyba dobrze. Kazimierz oceniam bardziej pod kątem jego potencjału (drugi, dłuższy stok), który oby był w przyszłości wykorzystany - na razie zbierają doświadczenia.
 • Olaf
  Paweł nie żartuj ...cztery naprawdę dobre stoki... dwa Parchatka i Rąblów bo Kazimierz i Celejów to totalna lipa.
 • Paweł
  To prawda, lub! W bezpośredniej bliskości Kazimierza cztery naprawdę niezłe ośrodki narciarskie! A na całej Lubelszczyźnie co najmniej 10! I tak naprawdę nie jest ważne, który jest najlepszy - każdy narciarz ma swój ulubiony i tak jest fajnie. Co do samego Kazimierza: ważne, że ruszył!!! Pamiętam, jak w latach 90-tych wyglądały początki Parchatki, a w ich połowie początki Rąblowa. To dopiero były pionierskie czasy i z jakich "górek" się tam zjeżdżało! Ja czekam cierpliwie na przyszły sezon i uruchomienie w Kazimierzu 500-metrowej trasy. Wtedy naprawdę Kazimierz będzie "stacją narciarską"! Pozdrowienia dla narciarzy z Chrzanowa, Batorza, Krasnobrodu i wszystkich innych lubelskich "górek".
  P.S. Glejt, chyba nie chciałbyś, żebyśmy wszyscy nagle zjechali się do Chrzanowa - to by dopiero były kolejki! :-))
 • lub
  Nie wiedziałem, że w Kaziku są takie fajne górki. Wy szczęściarze macie tu wszystko!
 • ania
  Od Kazimierza znacznie lepszy jest Rąblów.
 • Glejt
  Iga, znamy i swoje i cudze, a chwalimy to co poprostu jest wśród tego najlepsze.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę