Aktualne warunki narciarskie w Kazimierzu Dolnym (22.03)

Skomentuj (44)

zobacz więcej (7)

Idzie wiosna - czuć to w powietrzu. Po chłodnych nocach przychodzą słoneczne i ciepłe dni. Dlatego też wszystkie stoki narciarskie znajdujace się w okolicy Kazimierza Dolnego zostały zamknięte. Sezon narciarski 2010/2011 został zakończony!

Wszystkie stoki narciarskie położone w okolicy Kazimierza Dolnego tak naprawdę wiele ze sobą łączy. Między innymi godziny otwarcia: 9.00 - 22.00. Stoki są sztucznie naśnieżane i oświetlone, podobne są również cenniki: karnet - 15 PLN, wjazd - 1,50 PLN. Grupy zorganizowane mogą negocjować ceny.

 

Wszędzie są też wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, punkty gastronomiczne, szkółki narciarskie oraz parkingi.

 

 

Od dnia 13 marca 2011 stok narciarski w Celejowie oraz Stacja Narciarska Kazimierz są zamknięte. 14 marca zamknięty został również stok w Parchatce, a 21 marca w Rąblowie. Sezon narciarski został zakończony. Właściciele wyciągów dziękują wszystkim za ten sezon i zapraszają już na kolejny - gdy tylko spadnie pierwszy śnieg.

 

 

 

UWAGA! Warunki narciarskie w poniższej tabeli są aktualizowane codziennie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa stacji Jak dojechać? Ilość czynnych wyciągów
Warunki
Grubość pokrywy śnieżnej Temperatura
Kamery Ostatnia aktualizacja
Kazimierz Dolny Mapka stok nieczynny -
-
- - 22.03.2011
Parchatka Mapka stok nieczynny - - - Kamera Parchatka 22.03.2011
Celejów Mapka stok nieczynny -
- - - 22.03.2011
Rąblów Mapka stok nieczynny
- - - Kamera Rąblów 22.03.2011

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skomentuj


Dodane komentarze (44)

 • karol malinowski
  zbyszku na stoku w kazimierzu dużo taniej niż w Rąblowie,sklepie podejrzewam że troche drożej tylko ę w rąblowie nie ma sklepu, w restauracjach trochę drożej tylko że w rąblowie nie ma knajp i tyle w tym temacie
 • Zbyszek Maciąg
  W Kazimierzu drożyzna, w Rąblowie jest 50% taniej
 • sławek
  bywałem w tym roku w kazimierzu był fajnie myślę że w przyszłym roku to będzie numer jeden,gratulacje dla chrzanowa tylko trochę słaby dojazd
 • Paweł
  Gratulacje dla Chrzanowa! - muszę się tam w końcu wybrać...
  W przyszłym sezonie trzymamy kciuki za konkurencję! Dla postępu i podnoszenia poziomu nie ma to jak zdrowa rywalizacja! :-)
 • Glejt
  W plebiscycie Kuriera Lubelskiego na najlepszy stok lubelszczyzny po raz kolejny z rzędu zwycięzcą został Nartraj u Rzetelskiego w Chrzanowie.
 • golec
  Stok jeszcze nadaje się do jazdy, szkoda że nie da się dojechać.W przyszłym roku trzeba coś z tym zrobić - zadanie dla właścicieli. Ale poza tym super się jeździło w tym roku!
 • Paweł
  Przy okazji: Taki bieżący serwis internetowy na stronie Kazimierza Dolnego, aktualizowany codziennie, to dobra inicjatywa i warta kontynuacji w przyszłym sezonie. Dzięki!
 • Paweł
  W sobotę kończyliśmy sezon na stoku w Kazimierzu. Rzadko zdarza się, żeby jeździć na nartach na dobrze przygotowanym stoku w samych koszulkach z podwiniętymi rękawami (nawet tydzień temu w Bukownie tak nie było!). Podziękowania za ten sezon (i dla Kazimierza, i dla Parchatki, i dla Rąblowa...) i CZEKAMY na sezon kolejny, oby jak najlepszy!!!!
 • piter
  Było super! Cieszę się, że w Kazimierzu jest wreszcie gdzie pojeździć na nartach.
 • michał
  dziś byłem z dziećmi na zawodach narciarskich,było super myślę że ULKA dała by radę skoro moje pociechy sobie poradziły,pozdrawiam i będę zaglądał częściej warto.
 • Ulka
  To - jako początkująca - muszę spróbować, skoro mam gwarancję, że się nie zabiję ;-)
 • Iwona
  Tak góreczka doskonała do nauki dla milusińskich.
 • Zbyszek
  Zgadzam się to jest super stok do nauki dla dzieci.
 • Olga
  Moje dziecko nauczyło się w ferie w Kazimierzu jeździć na nartach. Pozdrawiam instruktorów! W przyszłym roku też przyjeżdżamy!
 • Paweł
  Napisałem "niezłe", a nie "dobre" - niby różnica niewielka, ale.... Fakt, Rąblów i Parchatka są najbardziej zaawansowane, ale Celejów to w złożeniu łączka dla dzieciaków i początkujących i z tej roli wywiązuje się chyba dobrze. Kazimierz oceniam bardziej pod kątem jego potencjału (drugi, dłuższy stok), który oby był w przyszłości wykorzystany - na razie zbierają doświadczenia.
 • Olaf
  Paweł nie żartuj ...cztery naprawdę dobre stoki... dwa Parchatka i Rąblów bo Kazimierz i Celejów to totalna lipa.
 • Paweł
  To prawda, lub! W bezpośredniej bliskości Kazimierza cztery naprawdę niezłe ośrodki narciarskie! A na całej Lubelszczyźnie co najmniej 10! I tak naprawdę nie jest ważne, który jest najlepszy - każdy narciarz ma swój ulubiony i tak jest fajnie. Co do samego Kazimierza: ważne, że ruszył!!! Pamiętam, jak w latach 90-tych wyglądały początki Parchatki, a w ich połowie początki Rąblowa. To dopiero były pionierskie czasy i z jakich "górek" się tam zjeżdżało! Ja czekam cierpliwie na przyszły sezon i uruchomienie w Kazimierzu 500-metrowej trasy. Wtedy naprawdę Kazimierz będzie "stacją narciarską"! Pozdrowienia dla narciarzy z Chrzanowa, Batorza, Krasnobrodu i wszystkich innych lubelskich "górek".
  P.S. Glejt, chyba nie chciałbyś, żebyśmy wszyscy nagle zjechali się do Chrzanowa - to by dopiero były kolejki! :-))
 • lub
  Nie wiedziałem, że w Kaziku są takie fajne górki. Wy szczęściarze macie tu wszystko!
 • ania
  Od Kazimierza znacznie lepszy jest Rąblów.
 • Glejt
  Iga, znamy i swoje i cudze, a chwalimy to co poprostu jest wśród tego najlepsze.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę