Rusza Stacja Narciarska Kazimierz! (uzup.)

Dzięki sprzyjającej pogodzie otwarty został długo oczekiwany stok narciarski w Kazimierzu Dolnym. Dla dzieci i młodzieży z gminy Kazimierz Dolny, mamy dobrą informację: do końca ferii mogą korzystać ze stoku za darmo, codziennie do godz. 15.00!

O kazimierskim stoku narciarskim wspominaliśmy już kilka razy. Miał być on otwarty na początku bieżącego roku, jednak warunki pogodowe sprawiły, iż stało się to niemożliwe. Jednak teraz, gdy powróciła zima, nie ma już na co czekać. 25 stycznia ruszyła Stacja Narciarska Kazimierz!


W chwili obecnej kazimierski stok oferuje jedną trasę - ponad 200-metrową. Jednak już teraz wiadomo, że w przyszłości znajdzie się tam również trasa dłuższa - 500-metrowa oraz ośla łączka do nauki jazdy o długości 130 m.


Wszystkich tych, którzy spragnieni są białego szaleństwa zapraszamy więc na kazimierski stok. Jest on czynny od wtorku – 25 stycznia – od godziny 15.00. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego jest jeszcze nieczynna, dlatego też musimy zabrać ze sobą swoje narty. Cena jednego zjazdu to 1,50 zł, natomiast karnetu – 15 zł.


UWAGA!
Właściciele stoku przygotowali dla młodych narciarzy niespodziankę! Dzieci i młodzież ucząca się z terenu miasta i gminy Kazimierz Dolny mogą korzystać ze stoku bezpłatnie, codziennie do godz. 15.00! Promocja obowiązuje tylko do końca tego tygodnia - czylli do końca ferii zimowych. Zapraszamy!

 

Więcej informacji na stronie www.StacjaNarciarska.com.pl

 

Artykuł sponosorowany

Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę