Aktualne warunki narciarskie (27.02.2021)

W związku z poluzowaniem obostrzeń covidowych ruszyły stoki narciarskie. Na nartach pojeździmy nie tylko na Stacji Narciarskiej Kazimierz, ale także w Rąblowie i Parchatce.

Od wtorku 19 stycznia Stacja Narciarska Kazimierz zaprasza dzieci i dorosłych na narciarskie i snowoabrodowe zajęcia edukacyjne, które odbywają się od 9:00 do 22:00. W weekendy od 8:00. Cena za 2 godziny zajęć 50 zł. Przed zajęciami należy przedstawić stosowne oświadczenie. Druk do pobrania ze strony Stacji Narciarskiej Kazimierz.
- Oświadczenie należy wypełnić i przyjść od razu po odbiór biletu na zajęcia. Informujemy, że wypożyczalnia będzie zamknięta, ale organizator zapewnia możliwość odbycia lekcji razem z niezbędnym sprzętem - czytamy na stronie Stacji.
Wypożyczalnia czynna. Serwis czynny. Gastronomia czynna (na wynos).
W piątek 12 lutego o godz. 9:00 wystartował ośrodek NartSport w Rąblowie.
Do 22:00 czynne są wszystkie trasy i wypożyczalnia. W weekend ośrodek pracuje w godzinach 8:00 - 22:00.

Warunki na stoku bardzo dobre. Wyciągi pracują zgodnie z wymogami sanitarnymi. Bar z daniami na wynos zaprasza w godz. 10:00 - 21:30.
Po raz pierwszy tego sezonu dla narciarzy otworzyła się również Parchatka.
Otwarte są także wypożyczalnia i serwis, a szkoła narciarska prowadzi naukę jazdy na nartach. Dania na wynos oferuje karczma Parchatka.
Organizatorzy przypominają o obowiązku noszenia maseczek i zachowywaniu dystansu społecznego.

UWAGA! Warunki narciarskie podane w poniższej tabeli są aktualizowane codziennie.

 

Nazwa stacji Jak dojechać? Ilość czynnych wyciągów 
Warunki
Grubość pokrywy śnieżnej Temperatura
Kamery Ostatnia aktualizacja
Kazimierz Dolny Mapka 3
bardzo dobre
100 cm
7°C
Kamera Kazimierz Dolny 27.02.2021
Parchatka Mapka 3
bardzo dobre 80 cm
4°C Kamera Parchatka 27.02.2021
Rąblów Mapka 3  bardzo dobre 40 - 120 cm 2°C

Kamera

Rąblów

27.02.2021
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę