Stacja Narciarska Kazimierz otwarta! (aktualizacja)

Dzięki sprzyjającej aurze i pracy przy przygotowaniu tras, coraz bardziej zbliżamy się do rozpoczęcia sezonu narciarskiego w Kazimierzu. Stacja Narciarska Kazimierz zostanie otwarta jeszcze dziś! Szykujcie narty!
Jak pisaliśmy kilka dni temu, przygotowania do sezonu narciarskiego w Kazimierzu Dolnym i okolicy już trwają. Odpowiednia pogoda pozwoliła na naśnieżenie tras a dzięki temu, już dosłownie za chwilę będziemy mogli ruszyć na stoki!

- Cały czas pracujemy na maksymalnych obrotach, by jak najszybciej otworzyć stok! Mamy nadzieję, że do jutra nam się to uda – taka informacja pojawiła się wczoraj na profilu Stacji Narciarskiej Kazimierz, na Facebooku. - Bądźcie czujni! Będziemy Was informować o wszystkim na bieżąco‼

A dziś kolejne dobre wieści! Jak zapowiadają właściciele ośrodka, jeszcze dziś w godzinach popołudniowych wyciągi ruszą. O której godzinie? Które trasy zostaną otwarte? Wszystkie szczegóły podamy już wkrótce, gdy tylko je poznamy.

Aktualizacja, godz. 14.00

Stacja Narciarska Kazimierz zostanie otwarta o godzinie 16.00
- Startujemy dziś od godz. 16.00 – czytamy na profilu ośrodka na Facebooku. - Będziemy Was obsługiwać przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. W razie potrzeby nasi pracownicy służą pomocą i wytłumaczą Wam jak zachować się na stoku.

Ośrodek będzie dziś czynny do godziny 22.00. Na początek otwarte zostaną dwie trasy zjazdowe: 590 m oraz 110 m. Pokrywa śnieżna na ten moment wynosi 30 cm, panują dobre warunki.

Na miejscu korzystać możemy też z wypożyczalni sprzętu narciarskiego, serwisu oraz z punktu gastronomicznego.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę