Rusza Stacja Narciarska Kazimierz

Od wtorku 19 stycznia otwiera się po przerwie covidowej Stacja Narciarska Kazimierz. Dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w specjalnym programie edukacyjnym. Otwarta będzie także gastronomia z potrawami na wynos.
Stacja Narciarska Kazimierz znowu zaprasza miłośników na stok. W ramach programu „Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną swoją i swoich dzieci” proponuje zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie slalomem.
- Program edukacyjnych zajęć sportowych – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie slalomem realizowany w Kazimierz Dolny skierowany jest do osób chcących nabyć lub podnieść poziom umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie slalomem – czytamy na stronie Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Umożliwienie uczestnikom programu wzięcia udziału w edukacyjnych zajęciach sportowych ma na celu podniesienie ich umiejętności sportowych w jeździe na nartach i snowboardzie slalomem, kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku,  kształtowanie umiejętności ruchowych przydatnych w życiu codziennym oraz innych niż jazda slalomowa na nartach i snowboardzie dyscyplinach i grach sportowych, rozwijanie i utrwalanie zainteresowań sportowych dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez wpajanie zasad i techniki jazdy slalomowej na nartach i snowboardzie, umożliwienie sprawdzenia poziomu nabywanych umiejętności ruchowych, wdrażanie uczestników do regularnego uprawiania ćwiczeń fizycznych.
Warunkiem uczestnictwa w programie jest podpisanie oświadczenia o uczestnictwie oraz wniesienie opłaty. Szczegóły na miejscu.
- W związku z koniecznością zachowania wymogów sanitarnych celem maksymalnego zminimalizowania możliwości zachorowania uczestników, w tym na COVID -19, organizator zapewni warunki do bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach – czytamy na stronie Stacji.
Zajęcia rozpoczynają się od wtorku 19 stycznia i trwać będą do końca sezonu narciarskiego.

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę