4. WpółDrogi Festival. II Konkurs

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem WpółDrogi Festival. Wystąpią Mateusz Pospieszalski Trio, Ladies i Wojciech Bochra. Mamy dla Państwa bilety!
Sobotni koncert w synagodze w ramach WpółDrogi Festival to porcja muzyki filmowej i musicalowej w wykonaniu kwartetu smyczkowego Ladies. Grupa związana z Tomasz Momot Orkiestra koncertuje po całej Polsce, towarzysząc takim gwiazdom jak Piotr Cugowski, Beata Kozidrak, Majka Jeżowska, Krzysztof Cugowski, Sławek Uniatowski czy Małgorzata Ostrowska. W czasie festiwalowego koncertu w Kazimierzu usłyszymy m.in. utwory E. Morricone, H. Manciniego, W. Kazaneckiego, A. Kurylewicza, J. Hornera i wielu innych największych twórców muzyki filmowej i ilustracyjnej.
Koncert kwartetu smyczkowego Ladies w sobotę 15 sierpnia o godzinie 19:00 w synagodze przy ul. Lubelskiej.
Bilety na ten i następne koncerty można nabyć lub zarezerwować w Dawnej Synagodze ul. Lubelska 4 codziennie w godzinach 10:00-18:00 tel.: 81 881 08 94, 692 578 677, e-mail: kazimierz@jewish.org.pl
KONKURS!
Zapraszamy do udziału w konkursie. Dla autorów najciekawszych wypowiedzi mamy dwie podwójne wejściówki na koncert Ladies. Aby je wygrać, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
Dlaczego chciałbym uczestniczyć w koncercie kwartetu smyczkowego Ladies organizowanym w synagodze w ramach WpółDrogi Festival 2020?
Na odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl  z dopiskiem KONKURS czekamy dziś do godziny 20:00. Ogłoszenie wyników jutro na łamach naszego portalu.
Nagrody ufundował organizator festiwalu Agencja ArtBiz.

WpółDrogi Festival 2020
14 sierpnia godz.19:00 Mateusz Pospieszalski – EMPE3 Project
Bilety: Przedsprzedaż: 50 zł. W dniu koncertu: 60 zł.
15 sierpnia 2020 godz. 19:00 Kwartet smyczkowy Ladies
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
16 sierpnia 2020 godz. 19:00 Wojciech Bochra. I Love Czekolada project
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym WpółDrogi Festival.

Skomentuj


Mapa

Festiwale

WpółDrogi Festiwal


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę