WpółDrogi Festiwal. Wyniki I konkursu

WpółDrogi Festiwal już w ten weekend. 3 koncerty. Trzy różne style. Dla każdego coś na jego muzyczną miarę. Przedstawiamy wyniki I konkursu.
Pierwszy koncert w ramach WpółDrogi Festiwal już w piątek 14 sierpnia. Przed kazimierską publicznością wystąpi Mateusz Pospieszalski Trio.
- Mateusz Pospieszalski to wszechstronny muzyk poruszający się nie tylko w kręgach muzyki jazzowej ale i około rockowej. Bardzo utalentowany i kreatywny. Miałem okazję słuchać go na koncercie grupy VooVoo – pisze nasz czytelnik Maciej Widera. – Razem z żoną kochamy jazz i w ogóle muzykę. Bardzo chcielibyśmy uczestniczyć w koncercie Mateusz Pospieszalski Trio w tak uroczym miejscu jak Kazimierz Dolny. Mieście, do którego często wracamy, i z którego mamy bardzo miłe wspomnienia. Mam nadzieję, że ten koncert będzie kolejnym cudownym wspomnieniem.
I to właśnie pan Maciej Widera wygrał w konkursie na naszym portalu podwójną wejściówkę na ten koncert. Gratulujemy. Bilety do odbioru w synagodze przed koncertem.
Nagrody ufundował organizator festiwalu Agencja ArtBiz.

WpółDrogi Festival 2020
14 sierpnia godz.19:00 Mateusz Pospieszalski – EMPE3 Project
Bilety: Przedsprzedaż: 50 zł. W dniu koncertu: 60 zł.
15 sierpnia 2020 godz. 19:00 Kwartet smyczkowy Ladies
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
16 sierpnia 2020 godz. 19:00 Wojciech Bochra. I Love Czekolada project
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym WpółDrogi Festival.

Skomentuj


Mapa

Festiwale

WpółDrogi Festiwal


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę