WpółDrogi Festiwal. Wyniki I konkursu

WpółDrogi Festiwal już w ten weekend. 3 koncerty. Trzy różne style. Dla każdego coś na jego muzyczną miarę. Przedstawiamy wyniki I konkursu.
Pierwszy koncert w ramach WpółDrogi Festiwal już w piątek 14 sierpnia. Przed kazimierską publicznością wystąpi Mateusz Pospieszalski Trio.
- Mateusz Pospieszalski to wszechstronny muzyk poruszający się nie tylko w kręgach muzyki jazzowej ale i około rockowej. Bardzo utalentowany i kreatywny. Miałem okazję słuchać go na koncercie grupy VooVoo – pisze nasz czytelnik Maciej Widera. – Razem z żoną kochamy jazz i w ogóle muzykę. Bardzo chcielibyśmy uczestniczyć w koncercie Mateusz Pospieszalski Trio w tak uroczym miejscu jak Kazimierz Dolny. Mieście, do którego często wracamy, i z którego mamy bardzo miłe wspomnienia. Mam nadzieję, że ten koncert będzie kolejnym cudownym wspomnieniem.
I to właśnie pan Maciej Widera wygrał w konkursie na naszym portalu podwójną wejściówkę na ten koncert. Gratulujemy. Bilety do odbioru w synagodze przed koncertem.
Nagrody ufundował organizator festiwalu Agencja ArtBiz.

WpółDrogi Festival 2020
14 sierpnia godz.19:00 Mateusz Pospieszalski – EMPE3 Project
Bilety: Przedsprzedaż: 50 zł. W dniu koncertu: 60 zł.
15 sierpnia 2020 godz. 19:00 Kwartet smyczkowy Ladies
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
16 sierpnia 2020 godz. 19:00 Wojciech Bochra. I Love Czekolada project
Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł. W dniu koncertu: 50 zł.
Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym WpółDrogi Festival.

Skomentuj


Mapa

Festiwale

WpółDrogi Festiwal


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę