Aktualności dla "wystawa biżuterii"

W Muzeum Nadwiślańskim można oglądać nową wystawę. Po wystawie scenografii Ewy Braun Galerię Wystaw Czasowych zajęły… srebro i bursztyn. To pokłosie konkursu pod takim właśnie tytułem – Prezentacje 2018. 

Różnorodne koncepcje i minerały. Ciekawe struktury, kształty i barwy. Biżuterię autorstwa Aleksandry Rybak oglądać możemy w Gmachu Głównym Muzeum Nadwiślańskiego.

Już w najbliższy weekend w Muzeum Nadwiślańskim otwarta zostanie nowa wystawa. Tym razem będzie to Eksploracja Aleksandry Rybak.

Przez dwa miesiące w Muzeum Nadwiślańskim oglądać można wyjątkową wystawę biżuterii autorstwa Marcina Tymińskiego. Artysta w tym roku obchodzi jubileusz dwudziestolecia pracy twórczej.

W Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym otwarta została nowa wystawa stała poświęcona polskiej biżuterii współczesnej oraz srebrom stołowym. Wystawę tę warto zobaczyć - może okazać się natchnieniem przy przygotowywaniu świątecznego stołu.

STFZ XXV

Już w najbliższą sobotę, 21 lutego w Gmachu Głównym Muzeum Nadwiślańskiego odbędzie się internisaż wystawy pt. „STFZ XXV”. Wystawa poświęcona jest działalności Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych, które obchodzi 25-lecie działalności.

Brosze, kolczyki i pierścienie, bransolety, naszyjniki i spinki – 350 srebrnych przedmiotów biżuteryjnych z kolekcji prof. Ireny Huml oglądać możemy na wystawie ”Granice srebrnych przestrzeni" w Muzeum Sztuki Złotniczej.

Pokaż stopkę