Aktualności dla "Romuald Lipko"

Sobota w Kazimierzu była jak głęboki oddech: otwarto galerie sztuki i muzea, a na rynku słychać było muzyczny ślad pamięci - największe przeboje Romualda Lipki…
Współtwórca i kreator zespołu Budka Suflera, autor wielu wielkich polskich przebojów Romuald Lipko nie żyje. Artysta zmarł w wieku 69 lat.

Współtwórca zespołu Budla Suflera Romuald Lipko wraca do zdrowia. Informuje o tym w postaci krótkiego nagrania na fanpage’u grupy na Facebooku.

Autor muzyki do takich przebojów jak „Nie wierz nigdy kobiecie”, „Bal wszystkich świętych”, „Aleja gwiazd”, „Takie tango” czy „Nic nie może wiecznie trwać”, współtwórca zespołu Budka Suflera, kazimierzanin wielokrotnie występujący w Miasteczku Romuald Lipko zmaga się z chorobą nowotworową.

Któż z nas nie zna takich przebojów jak „Nie wierz nigdy kobiecie”, „Bal wszystkich świętych”, Aleja gwiazd” czy „Nic nie może wiecznie trwać”? Na kazimierskim Zamku mogliśmy je usłyszeć podczas jednego koncertu: Romuald Lipko – złote przeboje.

Już za tydzień koncert Romualda Lipki. Wśród publiczności nie zabraknie zwycięzców naszego konkursu!

Koncertem „Romuald Lipko – złote przeboje” rozpocznie się w Kazimierzu cykl koncertów „Muzyczny zamek”. To już w następnym tygodniu. Mamy dla Państwa bilety!

Zapowiada się bardzo ciekawie: koncerty, występy, rekonstrukcje. Dziedziniec kazimierskiego zamku po raz kolejny zmieni się w scenę pod gołym niebem.

Pokaż stopkę