Kto wygrał bilety na koncert Lipki?

Już za tydzień koncert Romualda Lipki. Wśród publiczności nie zabraknie zwycięzców naszego konkursu!

Koncert „Romuald Lipko – złote przeboje”, podczas którego usłyszymy największe hity autorstwa kompozytora, które napisał dla Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera, już za tydzień.

Czy z Romualdem Lipką oprócz Romuald Lipko Band wystąpią tak jak w grudniu Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młode talenty: Ola Lipińska, Monika Rapa, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda – przekonamy się już 29 czerwca.

Bilety na koncert Romualda Lipki, które ufundował organizator koncertu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki, wygrali:
Katarzyna Kuszyk
Marzena Pastwa
Renata Wróbel
Alicja Damek.

Zwycięzcom gratulujemy.

Bilety do odbioru w Kazimierskim Ośrodku Kultury ul. Lubelska 12.

 

Bilety można jeszcze nabyć w Centrum Informacji Turystycznej ul. Rynek 15 w Kazimierzu Dolnym oraz w Internecie za pośrednictwem biletyna.pl. Cena biletu 30 zł.

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę