Kto wygrał bilety na koncert Lipki?

Już za tydzień koncert Romualda Lipki. Wśród publiczności nie zabraknie zwycięzców naszego konkursu!

Koncert „Romuald Lipko – złote przeboje”, podczas którego usłyszymy największe hity autorstwa kompozytora, które napisał dla Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera, już za tydzień.

Czy z Romualdem Lipką oprócz Romuald Lipko Band wystąpią tak jak w grudniu Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młode talenty: Ola Lipińska, Monika Rapa, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda – przekonamy się już 29 czerwca.

Bilety na koncert Romualda Lipki, które ufundował organizator koncertu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki, wygrali:
Katarzyna Kuszyk
Marzena Pastwa
Renata Wróbel
Alicja Damek.

Zwycięzcom gratulujemy.

Bilety do odbioru w Kazimierskim Ośrodku Kultury ul. Lubelska 12.

 

Bilety można jeszcze nabyć w Centrum Informacji Turystycznej ul. Rynek 15 w Kazimierzu Dolnym oraz w Internecie za pośrednictwem biletyna.pl. Cena biletu 30 zł.

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę