Romuald Lipko - złote przeboje. Konkurs!

Skomentuj (1)

Koncertem „Romuald Lipko – złote przeboje” rozpocznie się w Kazimierzu cykl koncertów „Muzyczny zamek”. To już w następnym tygodniu. Mamy dla Państwa bilety!

Sezon muzyczny na kazimierskim zamku rozpocznie się już w następnym tygodniu. W piątek 29 czerwca na zamku pojawi się kazimierzanin Romuald Lipko z koncertem „Romuald Lipko – złote przeboje”. Usłyszymy największe hity autorstwa kompozytora, które napisał dla Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera.

Artyście towarzyszyć będzie Romuald Lipko Band, który powstał rok po zakończeniu działalności artystycznej Budki Suflera. Od tego momentu formacja, jak i jej lider aktywnie działają na polskim rynku fonograficznym i koncertowym.

Bilety można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej, Ul. Rynek 15 w Kazimierzu Dolnym oraz w Internecie za pośrednictwem bietyna.pl. Cena biletu 30 zł.

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe:

W czyim wykonaniu usłyszeliśmy piosenki Romualda Lipki w grudniu ubiegłego roku w Kazimierzu na zamku? Wymień przynajmniej dwóch artystów

mamy cztery bezpłatne pojedyncze wejściówki.

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do czwartku 20 czerwca włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek o godzinie 12.00 na łamach naszego portalu.

Koncert „Romuald Lipko – złote przeboje” na zamku 29 czerwca o godzinie 21.00.

 

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

 

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Pokaż stopkę