Romuald Lipko - złote przeboje. Konkurs!

Skomentuj (1)

Koncertem „Romuald Lipko – złote przeboje” rozpocznie się w Kazimierzu cykl koncertów „Muzyczny zamek”. To już w następnym tygodniu. Mamy dla Państwa bilety!

Sezon muzyczny na kazimierskim zamku rozpocznie się już w następnym tygodniu. W piątek 29 czerwca na zamku pojawi się kazimierzanin Romuald Lipko z koncertem „Romuald Lipko – złote przeboje”. Usłyszymy największe hity autorstwa kompozytora, które napisał dla Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera.

Artyście towarzyszyć będzie Romuald Lipko Band, który powstał rok po zakończeniu działalności artystycznej Budki Suflera. Od tego momentu formacja, jak i jej lider aktywnie działają na polskim rynku fonograficznym i koncertowym.

Bilety można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej, Ul. Rynek 15 w Kazimierzu Dolnym oraz w Internecie za pośrednictwem bietyna.pl. Cena biletu 30 zł.

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe:

W czyim wykonaniu usłyszeliśmy piosenki Romualda Lipki w grudniu ubiegłego roku w Kazimierzu na zamku? Wymień przynajmniej dwóch artystów

mamy cztery bezpłatne pojedyncze wejściówki.

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do czwartku 20 czerwca włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek o godzinie 12.00 na łamach naszego portalu.

Koncert „Romuald Lipko – złote przeboje” na zamku 29 czerwca o godzinie 21.00.

 

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

 

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę