Aktualności dla "Przystanek Korzeniowa"

Piątek w Korzeniowej. Praca wre. Z ław i stołów w ogrodzie znikają resztki deszczu. W kręgach światła pojawiają się tace, misy i półmiski. W talerzach paruje grochówka i bigos z kuchni polowej. Prawdziwa uczta pod namiotem! I Święto Sąsiada i Ulicy Doły za nami.

TZN Xenna w Kaziu

"Dzieci brudnej ulicy"? Jest wiele zbyt mało piosenek wytatuowanych na naszych mózgach. TZN Xenna jest w naszej głowie od prawie zawsze i będzie zawsze. Po raz kolejny marzenia się spełniają. Zapraszamy na wspólne świętowanie marzeń i prawdziwego grania. Lata osiemdziesiąte obecne są i zawsze będą. TZN Xenna w Kaziu. To prawda!

W najbliższy piątek 14 sierpnia w Korzeniowej wystąpi zespół o rodowodzie kazimiersko – warszawsko – olsztyńskim El Banda. Dwóch jego członków znamy z Dziadów Kazimierskich – Rolf i Serge teraz pojawią się w punkowym wydaniu!

HoTS w Korzeniowej

Korzeniowa zaprasza na sobotnie spotkanie z nową polską sceną jazzową. Tym razem nawiązując do europejskiej tradycji nowoczesnego jazzu zagra zespół HoTS.

W najbliższy weekend Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprezentuje artystę, który wypełni wnętrze Korzenia wibracjami szczęścia i zabawy. Będzie kameralnie, zasiądziemy wygodnie i w drogę, po ukraińskich stepach...

Kazimierz w najbliższy weekend brzmieć będzie na ludową nutę. W centrum spotkamy regionalne polskie klimaty, w Korzeniu – aborygeńskie dźwięki didgeridoo.

Muzyka ma wiele twarzy. Twarz zespołu Apteka jest niezależna, alternatywna, transowa, psychodeliczna i zdecydowanie niepokorna. Korzeniowa mikroscena w piątek 19 czerwca o 19.19 zagra legendarnie. Usłyszymy dźwięki, od których wielu obecnie już dojrzałych słuchaczy rozpoczęła swoją muzyczną alternatywną przygodę.  Kodym i Apteka w Korzeniu.

Korzeniowa zaprasza w sobotę na Karnawałowe Party w Korzeniowej. Tym razem zatańczymy w towarzystwie szczególnej formacji grającej gorące celtyckie rytmy od blisko 25 lat. Impreza taneczna/koncert w stylu irlandzkim karnawałowo rozbuja korzeniową brać i przybyłych gości. wystawiamy stoły i tańczymy ile wlezie!!!

W miejscu, gdzie Korzeniowy Dół spotyka się z innym wąwozem łączącym kazimierskie Góry i Doły, z niesamowitym koncertem wystąpił zespół „Słoma i Przedwietrze”. Rytmiczna muzyka osiadała nad Kazimierzem razem z mrokiem i mgłami wieczoru...

Pokaż stopkę