Celtycki karnawał w Korzeniowej (video)

Korzeniowa zaprasza w sobotę na Karnawałowe Party w Korzeniowej. Tym razem zatańczymy w towarzystwie szczególnej formacji grającej gorące celtyckie rytmy od blisko 25 lat. Impreza taneczna/koncert w stylu irlandzkim karnawałowo rozbuja korzeniową brać i przybyłych gości. wystawiamy stoły i tańczymy ile wlezie!!!

Zespół Jig & Reel Maniacs żyje muzyką celtycką od 24 lat i znana jest jako formacja łącząca tradycyjne nuty krain celtyckich z nowoczesnymi aranżacjami nawiązującymi do różnych trendów muzycznych. Obok wiodących klimatów irlandzkich w repertuarze grupy nie brakuje akcentów szkockich, walijskich i bretońskich. Jigowo-Reelowi Maniacy poruszają się świetnie od tradycyjnych - poprzez popowe, rockowe, reggae'owe, funkowe, latynoskie - do jazzowych interpretacji standardów celtyckich oraz kompozycji własnych okraszonych licznymi improwizacjami.

Skład i instrumentarium Jig & Reel Maniacs to słońce i wiatr pod opuszkami palców instrumentalisty dętego (Krzysztof Ryszard Brych: saksofony, flażolety, akordeon, harmonijka ustna); szybkość, precyzja i poruszające brzmienie skrzypka (Tomasz Urban); harmonia, spokój i płynność gitarzysty akustycznego (Michał Jankowski); temperamentny swing i groove perkusisty (Bartek Krawczak) oraz podstawa basowa i głosowe wariacje (Mariusz Sprutta: songi, wokalizy, bajanie). JRM - Jigowo-Reelowi maniacy to także wsparcie wyobraźni, techniki, wirtuozerii oraz wiedzy muzycznej i akustycznej zarówno pianisty (Artur Grudziński) jak i gitarzysty i inżyniera dźwięku (Krzysztof Łangowski).

Początek imprezy w Klubojadalni Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 17 stycznia w sobotę godz. 19.30. Wstęp 15 zł.


Tekst i zdjęcia: Załoga Korzeniowej

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę