Celtycki karnawał w Korzeniowej (video)

Korzeniowa zaprasza w sobotę na Karnawałowe Party w Korzeniowej. Tym razem zatańczymy w towarzystwie szczególnej formacji grającej gorące celtyckie rytmy od blisko 25 lat. Impreza taneczna/koncert w stylu irlandzkim karnawałowo rozbuja korzeniową brać i przybyłych gości. wystawiamy stoły i tańczymy ile wlezie!!!

Zespół Jig & Reel Maniacs żyje muzyką celtycką od 24 lat i znana jest jako formacja łącząca tradycyjne nuty krain celtyckich z nowoczesnymi aranżacjami nawiązującymi do różnych trendów muzycznych. Obok wiodących klimatów irlandzkich w repertuarze grupy nie brakuje akcentów szkockich, walijskich i bretońskich. Jigowo-Reelowi Maniacy poruszają się świetnie od tradycyjnych - poprzez popowe, rockowe, reggae'owe, funkowe, latynoskie - do jazzowych interpretacji standardów celtyckich oraz kompozycji własnych okraszonych licznymi improwizacjami.

Skład i instrumentarium Jig & Reel Maniacs to słońce i wiatr pod opuszkami palców instrumentalisty dętego (Krzysztof Ryszard Brych: saksofony, flażolety, akordeon, harmonijka ustna); szybkość, precyzja i poruszające brzmienie skrzypka (Tomasz Urban); harmonia, spokój i płynność gitarzysty akustycznego (Michał Jankowski); temperamentny swing i groove perkusisty (Bartek Krawczak) oraz podstawa basowa i głosowe wariacje (Mariusz Sprutta: songi, wokalizy, bajanie). JRM - Jigowo-Reelowi maniacy to także wsparcie wyobraźni, techniki, wirtuozerii oraz wiedzy muzycznej i akustycznej zarówno pianisty (Artur Grudziński) jak i gitarzysty i inżyniera dźwięku (Krzysztof Łangowski).

Początek imprezy w Klubojadalni Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 17 stycznia w sobotę godz. 19.30. Wstęp 15 zł.


Tekst i zdjęcia: Załoga Korzeniowej

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę