Punkowa petarda w Korzeniu!

W najbliższy piątek 14 sierpnia w Korzeniowej wystąpi zespół o rodowodzie kazimiersko – warszawsko – olsztyńskim El Banda. Dwóch jego członków znamy z Dziadów Kazimierskich – Rolf i Serge teraz pojawią się w punkowym wydaniu!

To powrót na scenę punkowej formacji El Banda, która po wydaniu swojej drugiej płyty „Skutki uboczne” pięć lat temu zawiesiła swoją działalność.

- Czuć w tym graniu wiarę w moc spontaniczności i zabawę muzyką, na którą pozwala wysoka sprawność techniczna ekipy. Warszawiacy potrafią zagrać pędzący na złamanie karku punkowy szlagier, zwolnić i wpaść w klimaty alternatywnego rocka, ale też uderzyć ciężej, zimnofalowo i psychodelicznie. Wszystko to jeszcze podane ze świetnym żeńskim wokalem. Melodyjnym, mocnym, nieco zdartym, pierwszorzędnie punkowym – pisał o drugiej płycie zespołu Paweł Gaik na Onet.Muzyka.pl

Co po przerwie zaprezentuje El Banda na kazimierskiej scenie w Korzeniowej? O tym przekonamy się już w piątek 14 sierpnia o godzinie 20.00. Koncertowi El Bandy towarzyszyć będzie występ zespołu Produkt.

 Bilet wstępu 15 zł.

 

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę