Aktualności dla "Nadwiślańska Kolej Wąskotorowa"

Wraz z początkiem maja na tory powróciła Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa. W każdą niedzielę, aż do końca września, możemy wybrać się na ciekawą wycieczkę po Kotlinie Chodelskiej.

Wraz z początkiem maja na tory powróciła Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa. W każdą niedzielę wąskotorówka zabiera turystów na wycieczkę po powiecie opolskim. Odjazd z Karczmisk o godzinie 11.00.

Przed nami kolejny sezon turystyczny, a skoro tak - na tory wyruszą niebawem pociągi Nadwiślańskiej Kolejki Wąskotorowej.

Na terenie całej Polski w najbliższy weekend odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. To największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w naszym kraju. Z tej okazji w Kazimierzu i okolicy będzie można zobaczyć miejsca zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim.

Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa jest jedną z atrakcji turystycznych naszego regionu. Co roku przyciąga tłumy turystów z całej Polski. Nadchodzący sezon będzie jeszcze bardziej atrakcyjny – kolejką dojedziemy też do Poniatowej.

Nadwiślańska Kolej Wąskotorowa cieszy się wielką popularnością zarówno wśród mieszkańców Lubelszczyzny, jak i turystów przyjeżdżających z dalszych rejonów Polski. Dla wszystkich miłośników tej oryginalnej atrakcji mamy dobrą wiadomość – w przyszłym sezonie wąskotorówką dojedziemy do Nałęczowa!

Przed nami ostatni wakacyjny weekend. Co zrobić, by na długo pozostał w naszej pamięci? Proponujemy spędzić go inaczej niż wszystkie, wybrać się na wycieczkę Nadwiślańską Kolejką Wąskotorową.

Pokaż stopkę