Kosmos w zasięgu ręki

Budowa statku kosmicznego, wyścigi rakiet, kosmiczny makijaż i posiłek kosmonautów - te i inne atrakcje z Kosmosu czekają na dzieci, które przyjdą do biblioteki 29 sierpnia. Festyn na zakończenie lata już w czwartek.

Festyn na zakończenie lata organizowany rokrocznie przez Bibliotekę Miejską to symboliczne zakończenie wakacji. W tym roku – po wojażach po różnych zakątkach Ziemi - przyszedł czas na … podróż w Kosmos!

Budowa statku kosmicznego, wyścigi rakiet, kosmiczny makijaż, posiłek kosmonautów, oglądanie meteorytów z różnych stron świata - te i inne atrakcje festynu „Dotknięcie Kosmosu” pozwolą zgłębić tajemnice odległych galaktyk. W tę daleką podróż do całkiem bliskiego Kosmosu małych czytelników zabierze jak co roku kazimierski fotografik Maks Skrzeczkowski.

- Każdy uczestnik będzie mógł także przez chwilę poczuć się jak ufoludek. Biblioteka gwarantuje nieziemskie emocje i odlotowe zdjęcia – mówią pracownicy Biblioteki.

Festyn na zakończenie lata „Dotknięcie Kosmosu” już 29 sierpnia w godzinach od 15.00 do 17.00 na placu przed budynkiem biblioteki, przy ul. Lubelskiej 32/34 (w przypadku deszczu w bibliotece).

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę