Kosmos w zasięgu ręki

Budowa statku kosmicznego, wyścigi rakiet, kosmiczny makijaż i posiłek kosmonautów - te i inne atrakcje z Kosmosu czekają na dzieci, które przyjdą do biblioteki 29 sierpnia. Festyn na zakończenie lata już w czwartek.

Festyn na zakończenie lata organizowany rokrocznie przez Bibliotekę Miejską to symboliczne zakończenie wakacji. W tym roku – po wojażach po różnych zakątkach Ziemi - przyszedł czas na … podróż w Kosmos!

Budowa statku kosmicznego, wyścigi rakiet, kosmiczny makijaż, posiłek kosmonautów, oglądanie meteorytów z różnych stron świata - te i inne atrakcje festynu „Dotknięcie Kosmosu” pozwolą zgłębić tajemnice odległych galaktyk. W tę daleką podróż do całkiem bliskiego Kosmosu małych czytelników zabierze jak co roku kazimierski fotografik Maks Skrzeczkowski.

- Każdy uczestnik będzie mógł także przez chwilę poczuć się jak ufoludek. Biblioteka gwarantuje nieziemskie emocje i odlotowe zdjęcia – mówią pracownicy Biblioteki.

Festyn na zakończenie lata „Dotknięcie Kosmosu” już 29 sierpnia w godzinach od 15.00 do 17.00 na placu przed budynkiem biblioteki, przy ul. Lubelskiej 32/34 (w przypadku deszczu w bibliotece).

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę