Weź deski i na stok!

Skomentuj (4)

Ferie się kończą, ale nie kończy się zima. Na zakończenie zimowego odpoczynku na stoku w Celejowie już najbliższą niedzielę 28 lutego odbędą zawody narciarskie dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy nie zapomnieli także o rodzicach młodych narciarzy – ich także zapraszają do udziału w sportowych zmaganiach!

Zawody narciarskie o puchar Starosty Puławskiego w Celejowie odbędą się 28 lutego o godzinie 12.00. Dzieci i młodzież startować będą w 6 kategoriach: 1. Smurfy – do 6 lat, 2. Skrzaty – 7 – 8 lat, 3. Krasnale – 9 – 10 lat, 4. Starsze krasnale 11 – 12 lat, 5. Młodsi juniorzy – 13– 15 lat, 6. Juniorzy – 16 – 18 lat. Rodzice wystartują w kategorii otwartej przedziału wiekowego.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 601 979 570, a także na miejscu w dniu zawodów w godzinach 11.00 – 11.30.

Na uczestników zawodów czekają ognisko, pieczone kiełbaski, bigos i słodycze, a na zwycięzców – pamiątkowe puchary!

Jak zapewniają organizatorzy imprezy – ze Szkoły Narciarskiej- „Kozlo-Ski” z Kazimierza Dolnego, Szkoły Narciarskiej Marcelu-Ski, z Wyciągów Narciarskich Celejów oraz z Puławskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Razem” – będzie to pierwsza zabawa narciarska, która rozpoczyna stały cykl zawodów o puchar Starosty Puławskiego.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Grzybek1234
  Niestety nie mam zdjęć ale slalom między tyczkami był dużą frajdą dla wszystkich.Taka mała górka ale frajda spora!
 • Ewita
  Grzybku, może masz jakieś zdjęcia?
 • Grzybek1234
  Impreza wtedy trwała w najlepsze-startowało około 40 osób.Jeżeli Zegarkowy patrzył z perspektywy ulicy to widział dużo mniej.Jedyny problem to utopiony w błocie parking.pozdrawiam
 • Zegarkowy
  Przejeżdżałem dziś tamtędy, ok godziny 13ej, i widziałem jakieś 2, 3 osoby... znakiem tego imprezy nie było czy tak szybko się skończyła?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę