Weź deski i na stok!

Skomentuj (4)

Ferie się kończą, ale nie kończy się zima. Na zakończenie zimowego odpoczynku na stoku w Celejowie już najbliższą niedzielę 28 lutego odbędą zawody narciarskie dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy nie zapomnieli także o rodzicach młodych narciarzy – ich także zapraszają do udziału w sportowych zmaganiach!

Zawody narciarskie o puchar Starosty Puławskiego w Celejowie odbędą się 28 lutego o godzinie 12.00. Dzieci i młodzież startować będą w 6 kategoriach: 1. Smurfy – do 6 lat, 2. Skrzaty – 7 – 8 lat, 3. Krasnale – 9 – 10 lat, 4. Starsze krasnale 11 – 12 lat, 5. Młodsi juniorzy – 13– 15 lat, 6. Juniorzy – 16 – 18 lat. Rodzice wystartują w kategorii otwartej przedziału wiekowego.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 601 979 570, a także na miejscu w dniu zawodów w godzinach 11.00 – 11.30.

Na uczestników zawodów czekają ognisko, pieczone kiełbaski, bigos i słodycze, a na zwycięzców – pamiątkowe puchary!

Jak zapewniają organizatorzy imprezy – ze Szkoły Narciarskiej- „Kozlo-Ski” z Kazimierza Dolnego, Szkoły Narciarskiej Marcelu-Ski, z Wyciągów Narciarskich Celejów oraz z Puławskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Razem” – będzie to pierwsza zabawa narciarska, która rozpoczyna stały cykl zawodów o puchar Starosty Puławskiego.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Grzybek1234
  Niestety nie mam zdjęć ale slalom między tyczkami był dużą frajdą dla wszystkich.Taka mała górka ale frajda spora!
 • Ewita
  Grzybku, może masz jakieś zdjęcia?
 • Grzybek1234
  Impreza wtedy trwała w najlepsze-startowało około 40 osób.Jeżeli Zegarkowy patrzył z perspektywy ulicy to widział dużo mniej.Jedyny problem to utopiony w błocie parking.pozdrawiam
 • Zegarkowy
  Przejeżdżałem dziś tamtędy, ok godziny 13ej, i widziałem jakieś 2, 3 osoby... znakiem tego imprezy nie było czy tak szybko się skończyła?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę