Aktualności dla "Boże Narodzenie w Kazimierzu Dolnym"

Do Bożego Narodzenia jeszcze daleko, ale już możemy się cieszyć, że w tym okresie Kazimierz wyglądać będzie jeszcze piękniej niż zwykle. W ramach Budżetu Obywatelskiego zainstalowane zostanie nowe oświetlenie świąteczne.
Pierwsze ozdoby na choince już są. Organizatorzy akcji #ŚwiętaRazem liczą, że wkrótce dołączą do nich kolejne, wykonane własnoręcznie w rodzinnym gronie.

Świąteczne wyjazdy cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli i ty szukasz miejsca, w którym spędzisz Boże Narodzenie, zobacz, co przygotowali właściciele kazimierskich obiektów noclegowych.

Kazimierz Dolny prezentuje się wyjątkowo pięknie w świątecznej szacie – bożonarodzeniowe dekoracje, przykryte delikatną czapeczką śniegu, przenoszą nas do miasteczka jak z bajki. Chcecie doświadczyć tej magii? Zapraszamy was do spędzenia w naszym mieście świąt Bożego Narodzenia! Niżej znajdziecie oferty pobytowe przygotowane przez kazimierskich hotelarzy.

Choinka już stoi na Rynku, a wkrótce nad Kazimierzem zabłyśnie jak co roku betlejemska gwiazda. Przy Zamku trwa właśnie montaż oświetlenia.

Święta w areszcie

Święta spędził w warszawskim areszcie. W Kazimierzu Dolnym tuż przed Wigilią zatrzymano 41 – letniego konwojenta podejrzanego o przywłaszczenie 1,2 mln zł na szkodę firmy, w której pracował.

Na kazimierskim Rynku, tuż przy Kamienicach Przybyłów stanęła choinka. To pierwszy zwiastun zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i poprzedzającego je Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego.

Od Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas już tylko kilka dni. Jeśli chcielibyście Państwo spędzić ten wyjątkowy okres w Kazimierzu Dolnym, a nadal nie zrobiliście rezerwacji, nic straconego. W kazimierskich obiektach noclegowych są jeszcze wolne miejsca.

Boże Narodzenie 2012

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły,  magiczny czas. Jak więc go spędzić, by potem mile wspominać? Sposobów jest mnóstwo. My jednak zapraszamy do Kazimierza Dolnego - miejsca, gdzie czas się zatrzymał.

Boże Narodzenie 2011

Boże Narodzenie coraz bliżej. Zapraszamy Państwa w ten wyjątkowy czas do Kazimierza Dolnego - miasta równie magicznego, jak same święta.

Przed nami Święta Bożego Narodzenia! Gdzie spędzić ten niezwykły czas? Coraz większą popularnością cieszą się święta poza domem, dlatego też zapraszamy Państwa do Kazimierza Dolnego. Tu każdy może poczuć się jak w domu.

Wesołych Świąt!

Świąt pachnących choinką i Wigilią
Z całym jej dobrodziejstwem 12 potraw
Z opłatkiem i serdecznością najbliższych
Z wiarą, że magia Bożego Narodzenia
Opromieni cały nadchodzący Nowy Rok
Życzy Redakcja

Na barszczyk z uszkami

Kazimierz nad Wisłą – położony w cichej dolinie – miejsce w sam raz na Święta. Ale jak tu spędzić Boże Narodzenie, kiedy mamy zapewniony nocleg, ale bez wyżywienia? Jak zaplanować sobie zimową jednodniową wycieczkę do Miasteczka w Szczepana, kiedy – wydawać by się mogło – wszystko będzie zamknięte, skoro w kalendarzu czerwona kartka?

Pokaż stopkę