Zostało jeszcze sto dni (video)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (17)

Do białego rana bawili się na studniówkach uczniowie klas maturalnych kazimierskich szkół średnich. Studniówka już za nimi, teraz pozostaje liczyć dni do egzaminów…

Tuż przed feriami kazimierscy maturzyści rozpoczęli przedmaturalne odliczanie organizując tradycyjny bal studniówkowy. W hotelu „Pod żurawiem” na ul. Puławskiej uroczysty polonez odtańczyli uczniowie z LO z Gminnego Zespołu Szkół, a w pobliskim Wierzchoniowie w Gospodzie w Dolinie – uczniowie Technikum Hotelarskiego i Technikum Logistycznego z Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza.


Eleganckie kreacje dziewcząt i chłopców dalekie od biało – granatowej gali dawnych studniówek i balów maturalnych to jedna z pierwszych i bodaj najprzyjemniejsza z oznak zbliżającego się końca szkoły i nieuchronnego wchodzenia w dorosłość. Podczas, gdy suknie dziewcząt z LO mieniły się feerią barw, wśród uczennic Koszczyca królowała dostojna czerń, w czasie poloneza łamana tylko czerwienią róż. Na obu studniówkach nastroje panowały iście szampańskie, nic więc dziwnego, że zabawa trwała do samego rana i tak pozostawiając niedosyt wrażeń…


Teraz przed kazimierskimi maturzystami już tylko ciężka praca i odliczanie do egzaminów. Powodzenia!

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę