Studniówka 2013 (video - aktualizacja)

Skomentuj (9)

zobacz więcej (15)

Zakończyła się studniówka kazimierskich maturzystów. 99… 98… 97… - teraz pozostaje już tylko odliczanie dni dzielących ich od matury i egzaminów zawodowych. Powodzenia!

Ucichły dźwięki poloneza Wojciecha Kilara z „Pana Tadeusza”. Przebrzmiały skoczne rytmy studniówkowych piosenek. Nawet grana na zakończenie balu „Matura” z repertuaru „Czerwonych gitar” jest już tylko wspomnieniem. Zakończyła się studniówka kazimierskich maturzystów.

Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym – jedyni już po likwidacji LO w Gminnym Zespole Szkół kazimierscy maturzyści – bawili się w tym roku w „Gospodzie w dolinie”. Bal studniówkowy zorganizowały razem klasy maturalne Technikum Hotelarskiego i Logistycznego oraz trzecioklasiści – hotelarze, którzy do matury muszą jeszcze poczekać trochę więcej niż symboliczne sto dni. Były okolicznościowe przemówienia i kwiaty dla nauczycieli, były humorystyczne wystąpienia pokazujące szkołę i grono pedagogiczne w krzywym zwierciadle. Wiele wzruszeń wywołała przygotowana przez nauczycieli niespodzianka dla uczniów - utrzymana w konwencji komiksu prezentacja uczniowskich zdjęć. Było też światełko do nieba – klucz kolorowych lampionów na czarnym tle nocy. I oczywiście były tańce. Uczniowie ze swoimi nauczycielami bawili się do białego rana.

Teraz pozostaje już tylko odliczanie dni dzielących uczniów do matury i egzaminów zawodowych. Powodzenia!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę