Zostało jeszcze sto dni (video)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (17)

Do białego rana bawili się na studniówkach uczniowie klas maturalnych kazimierskich szkół średnich. Studniówka już za nimi, teraz pozostaje liczyć dni do egzaminów…

Tuż przed feriami kazimierscy maturzyści rozpoczęli przedmaturalne odliczanie organizując tradycyjny bal studniówkowy. W hotelu „Pod żurawiem” na ul. Puławskiej uroczysty polonez odtańczyli uczniowie z LO z Gminnego Zespołu Szkół, a w pobliskim Wierzchoniowie w Gospodzie w Dolinie – uczniowie Technikum Hotelarskiego i Technikum Logistycznego z Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza.


Eleganckie kreacje dziewcząt i chłopców dalekie od biało – granatowej gali dawnych studniówek i balów maturalnych to jedna z pierwszych i bodaj najprzyjemniejsza z oznak zbliżającego się końca szkoły i nieuchronnego wchodzenia w dorosłość. Podczas, gdy suknie dziewcząt z LO mieniły się feerią barw, wśród uczennic Koszczyca królowała dostojna czerń, w czasie poloneza łamana tylko czerwienią róż. Na obu studniówkach nastroje panowały iście szampańskie, nic więc dziwnego, że zabawa trwała do samego rana i tak pozostawiając niedosyt wrażeń…


Teraz przed kazimierskimi maturzystami już tylko ciężka praca i odliczanie do egzaminów. Powodzenia!

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę