Zmiany na Krakowskiej

Skomentuj (10)

Burmistrz Kazimierza Dolnego informuje, że od dnia 7 marca 2019 r. zostanie zmieniona organizacja ruchu drogowego na ul. Krakowskiej w Kazimierzu Dolnym.

Zakres zmian obejmuje likwidację zakazu ruchu oraz wprowadzenie zakazu zatrzymywania się nie dotyczącego służb miejskich i zaopatrzenia.

W związku z wprowadzonymi zmianami prosimy o szczególne zwracanie uwagi na obowiązujące znaki drogowe i stosowanie się do nowych przepisów.

Więcej informacji można uzyskać pod tel. 81 88-10-212 w. 37.

Źródło: Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Waldemar
  Przecież mamy zakaz parkowania na terenie całego miasta to ustawianie znaków zakazu na na poszczególnych ulicach jest całkiem nie potrzebne albo wręcz mylące, żaden znak nic nie da jeśli systematycznie przestrzeganie znaku nie będzie kontrolowane
  • elo elo
   Też mnie to dziwi że znakuje się całe miasto. Stoi tablica przy zwieździe oznaczająca strefę ograniczonego postoju. Oczywiście większość kierowców nie wie co oznacza taka kwadratowa tablica ale nieznajomość prawa szkodzi...
   Może tablica powinna być większa ze stosownym komentarzem.
   Po za tym miasto jest strefą ograniczonej prędkości do 40 km/h... Kto tego przestrzega i ile czasu da się zarobić jadąc np. 500 m 70 km/h zamiast 40 km/h? To takie zadanie z fizyki dla wszystkich "szybko ale bezpiecznie" zwłaszcza wjeżdżających na Rynek od strony Lubelskiej albo prujących Nadwiślańską.
 • Mar.
  Na to niektórzy czekali, ale pięć policji nic nie poradzi skoro 20 lat turyści się przyzwyczaili parkować. Jak to zmienić. 1000 mandatów! To walka z wiatrakami na 10 lat? Kiedyś zwróciłam uwagę pani po 40 że nie może się rozstawić, a ona na to, że tak jej wynajmujący podpowiedział.
 • pijany znad Grodarza
  Carmax. Carmax po TRZYKROĆ. Inna opcja nie zadziała. Należy wcześniej wyznaczyć miejsce do " składowania"
 • Miły Kazik
  A propo postow w Kazimierzu nie obowiazuje zakaz zatrzymania ipostoj i na ulicy Krakowskiej jest on potrzebny a jezeli chodzi o kazimiernikejszyn to tez jak beda stawiali samochody to od tego jest policja i lawety w Carmaxie dlaczego w Krakowie podczas festiwalu zydowskiego na Kazimieru przyjezdzaja tysiace turystow i samochody tam nie parkuja
 • nina
  Zapeszam pana burmistrza na przejażdżkę ulica krakowska podczas festiwalu kazmiernikejszyn.
 • Rafał
  A co z zakazem parkowania? Jaki ma sens wprowadzanie zmian kiedy w sezonie jedna strona benda zaparkowane samochody, to i tak nie idzie się minąć. ten zakaz który obowiązywał był bardzo dobrze skonstruowany. wystarczyło dodać jeśli chodzi o prom ze nie dotyczy dojazdu do promu i hotelu murka.
 • krakowiaczek jeden
  Najpierw burmistrz postawiał głupie zakazy teraz się wycofuje. Dowodzi to, że jednak głos ludu do niego dociera. Nie wiem tylko po co znak zakazu zatrzymywania się, skoro na terenie całego miasta zakaz taki funkcjonuje?
  • Krakowiaczek drugi
   Postawił Burmistrz Andrzej, teraz Burmistrz Artur likwiduje zakaz. Dziękuję za mądrą i dobrą decyzję Panie Burmistrzu
  • lucka
   A ja myślałem, że stawiali wespół w zespół. Widocznie coś mi się pomyliło z zastępcą Pomianowskim

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę