Zmarł Stefan Kurzawiński

Skomentuj (8)

Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Stefan Kurzawiński, twórca pierwszego Serwisu Informacyjnego Kazimierza Dolnego, były prezes Towarzystwa Przyjaciół Miasta Kazimierza Dolnego.

Stefan Kurzawiński – urodzony w Ostrołęce w 1938 r. Kazimierz wybrał za swoją przystań blisko 60 lat później. Angażował się w życie Miasteczka poprzez m.in. prowadzenie pierwszego Serwisu Informacyjnego Kazimierza Dolnego, którego był twórcą i redaktorem, oraz poprzez działalność Towarzystwa Przyjaciół Miasta Kazimierza Dolnego, którego w latach 2006 – 2010 r. był prezesem. Tu także realizował swoje pasje artystyczne m.in. w dziedzinie fotografii, które prezentował na wystawach w Miasteczku i poza jego granicami – w Polsce i zagranicą. Był członkiem Kazimierskiej Konfraterni Sztuki.

Stefan Kurzawiński zmarł w niedzielę 3 lutego wieczorem przeżywszy 74 lata. Ponieważ pogrzeb odbędzie się poza Kazimierzem, nabożeństwo w intencji Zmarłego odbędzie się w farze 9 lutego o godzinie 17.00.

 

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

Mapa

Kultura

Towarzystwo Przyjaciół m. Kazimierza Dolnego


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę