Zgłoś swój wiersz do konkursu

Piszesz wiersze? Mieszkasz na terenie powiatu puławskiego? Podziel się swoją twórczością i zgłoś swój utwór do konkursu organizowanego przez kazimierską bibliotekę.

Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym, oddział Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki oraz Biblioteka Powiatowa w Puławach organizują wspólnie „Kazimierski Konkurs Jednego Wiersza”.

Jeśli więc piszesz wiersze i mieszkasz na terenie powiatu puławskiego, ten konkurs jest dla Ciebie! Tematyka jest dowolna, a termin składania prac odległy – 20 listopada.

- Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden wiersz o dowolnej tematyce – czytamy w regulaminie. – Niedopuszczalne jest jednak nadsyłanie wierszy publikowanych i nagradzanych w innych konkursach.

Co zrobić z przygotowanym wierszem?

- Napisany wiersz należy przynieść do biblioteki lub przesłać na adres: bibliotekakazimierz@poczta.onet.pl (w tytule należy wpisać „Kazimierski Konkurs Jednego Wiersza”) – mówi Anna Piłat, kierownik kazimierskiej biblioteki. – Autorów prosimy o podanie swoich danych: imię i nazwisko, adres, wiek oraz telefon.
 
Wiersze zostaną ocenione przez specjalnie powołane jury. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę książkową oraz specjalne wyróżnienie – wiersz zostanie opublikowany na stronie biblioteki i Facebooku.
Ogłoszenie wyników nastąpi 4 grudnia.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2017/2018? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę