Miłość z Kazimierzem w tle

Kazimierz Dolny sprawdza się idealnie jako tło ślubnych zdjęć, serialowych miłości czy też romantycznych opowieści zawartych w powieściach. „Nadwiślańskie serca” to najnowsza powieść Katarzyny Archimowicz, która w najbliższy piątek będzie gościem kazimierskiej biblioteki.

Katarzyna Archimowicz jest absolwentką matematyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Mieszka w Chełmie. Obecnie pracuje jako nauczycielka przedmiotów ścisłych i doradca zawodowy. No i oczywiście pisze książki. Autorka zachwyciła czytelniczki dwoma swoimi powieściami: „Miłość w Burzanach” oraz „W kolejce po życie”. Jej kolejna książka – „Nadwiślańskie serca” zabiera nas w podróż do Kazimierza Dolnego.

- Warszawska Saska Kępa i piękne plenery Kazimierza Dolnego – czytamy na okładce książki. – Marta, młoda, ambitna kobieta za nic nie chce powielać losów swoich rodziców i rodzeństwa. Wie, czego chce, i odważnie realizuje plany. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się Janusz – mężczyzna, który niebawem ma wziąć ślub. Czy miłość tych dwojga ma szansę na szczęście? I czy zakochana kobieta ma prawo oddzielić ojca od córki?

„Nadwiślańskie serca” to opowieść o tym, że czasem rzeczy najistotniejsze są tak blisko, że ich nie dostrzegamy. Autorka przypomina nam o potędze miłości, również tej dojrzałej, o sile przyjaźni i niepotrzebnych stereotypach.

-  To książka, którą polecam wszystkim miłośnikom życiowych historii, opartych na silnych, realistycznych fundamentach – pisze jedna z czytelniczek na subiektywnieoksiazkach.pl. - Katarzyna Archimowicz pisze z serca do ludzkich serc. To się czuje.

Wszystkich, którzy chcieliby się osobiście spotkać z pisarką, zadać pytanie czy też otrzymać autograf, zapraszamy serdecznie do kazimierskiej biblioteki. Spotkanie z Katarzyną Archimowicz już w piątek, 20 października o godzinie 16.30.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę