Przerwa na wspólne czytanie. Wygrajmy książki dla biblioteki!

Skomentuj (2)

Zagłosuj na kazimierską bibliotekę i tym samym pomóż wygrać zestaw 250 książek dla dzieci. Konkurs „Przerwa na wspólne czytanie” trwa do końca października. Głosować można codziennie.

Biblioteka Publiczna, oddział Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki  w Kazimierzu Dolnym zgłosiła swój udział w konkursie „Przerwa na wspólne czytanie”. Jego celem jest wyłonienie w toku głosowania bibliotek, które zostaną nagrodzone zestawami książek dla dzieci. 

 

- Drodzy czytelnicy oraz przyjaciele kazimierskiej biblioteki, od Was zależy, czy nasza biblioteka otrzyma aż 250 książek – mówi Anna Piłat, kierownik Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym. –  Wystarczy, że codziennie oddasz na nas głos. Biblioteka, która zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma pakiet książek i pufy do wspólnego czytania.


Co zrobić, by pomóc bibliotece w zdobyciu nagród? Na początek trzeba się zarejestrować na stronie: www.wspolneczytanie.pl, po czym oddać swój głos. W celu zalogowania się można również skorzystać z konta w serwisie społecznościowym.


- Zachęcamy wszystkich do głosowania na kazimierską bibliotekę – mówi Anna Piłat. -  Jest szansa na wzbogacenie naszego księgozbioru. Prosimy o wsparcie! Wspólnie możemy wygrać. Dziękujemy za każdy oddany głos.


Głosować można do 31 października 2017 roku. Wyniki konkursu poznamy 7 listopada. Organizatorem akcji jest Kinder Mleczna Kanapka, zaś partnerem Wydawnictwo Znak.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Przyjaciel biblioteki
    oto adres strony akcji "Przerwa na wspólne czytanie" - www.wspolneczytanie.pl Ja już głosuję, uprzedzam strona kiepsko chodzi. Głosujcie!!!
  • Sąsiedzi
    Może zlinkujcie stronę by była bardziej czytelna. Może się zbierzemy naprawdę warto. 250 książek to nie mała gratka. To naprawdę transparentny konkurs i pomóżmy sobie nawzajem. To warto dla Kazimierza :)

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę