Zgłoś swój wiersz do konkursu

Piszesz wiersze? Mieszkasz na terenie powiatu puławskiego? Podziel się swoją twórczością i zgłoś swój utwór do konkursu organizowanego przez kazimierską bibliotekę.

Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym, oddział Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki oraz Biblioteka Powiatowa w Puławach organizują wspólnie „Kazimierski Konkurs Jednego Wiersza”.

Jeśli więc piszesz wiersze i mieszkasz na terenie powiatu puławskiego, ten konkurs jest dla Ciebie! Tematyka jest dowolna, a termin składania prac odległy – 20 listopada.

- Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden wiersz o dowolnej tematyce – czytamy w regulaminie. – Niedopuszczalne jest jednak nadsyłanie wierszy publikowanych i nagradzanych w innych konkursach.

Co zrobić z przygotowanym wierszem?

- Napisany wiersz należy przynieść do biblioteki lub przesłać na adres: bibliotekakazimierz@poczta.onet.pl (w tytule należy wpisać „Kazimierski Konkurs Jednego Wiersza”) – mówi Anna Piłat, kierownik kazimierskiej biblioteki. – Autorów prosimy o podanie swoich danych: imię i nazwisko, adres, wiek oraz telefon.
 
Wiersze zostaną ocenione przez specjalnie powołane jury. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę książkową oraz specjalne wyróżnienie – wiersz zostanie opublikowany na stronie biblioteki i Facebooku.
Ogłoszenie wyników nastąpi 4 grudnia.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę