Zgłoś swój film na 14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Do 10 czerwca 2020 roku trwa nabór filmów do Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych, nieodłącznego elementu Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.
Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych jest stałym elementem corocznego programu Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, towarzyszy wydarzeniu od jego drugiej edycji. Obecnie, mimo trudnej sytuacji spowodowanej epidemią koronawirusa, prace nad 14. edycją festiwalu trwają.
- Świat się zatrzymał to mało powiedziane, zatrzymały się tysiące światów, w tym świat kultury i sztuki filmowej. Nie wiemy kiedy wróci do równowagi, kiedy znowu ruszą produkcje filmowe, seanse kinowe, festiwale. Dwa Brzegi zaplanowane są na pierwszy tydzień sierpnia i mamy nadzieję, że 1 sierpnia 2020, jak co roku, spotkamy się nad Wisłą w Kazimierzu Dolnym i Janowcu, by cieszyć się sztuką, artystycznymi wrażeniami, ale też by poukładać nasz świat na nowo – czytamy na stronie internetowej Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. - Zapraszamy zatem do zgłaszania swoich filmów na 14. edycję Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, zwłaszcza do Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych.
Jak piszą organizatorzy, do konkursu kwalifikowane są filmy trwające do 35 minut, wyprodukowane w 2019 lub 2020 roku. Starsze filmy zostaną dopuszczone do konkursu, o ile ich pokaz na festiwalu będzie pierwszą prezentacją w Polsce. Mogą to być fabuły, dokumenty, animacje czy filmy eksperymentalne. Nabór trwa do 10 czerwca 2020 roku.
Co ważne, ze względu na trudną sytuację, w jakiej znajdują się twórcy, organizatorzy postanowili w tym roku znieść opłaty za możliwość zgłoszenia filmu na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.
Przypomnijmy, że 14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 1–9 sierpnia 2020 roku.
Źródło: dwabrzegi.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę