Zgłoś swój film na 14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Do 10 czerwca 2020 roku trwa nabór filmów do Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych, nieodłącznego elementu Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.
Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych jest stałym elementem corocznego programu Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, towarzyszy wydarzeniu od jego drugiej edycji. Obecnie, mimo trudnej sytuacji spowodowanej epidemią koronawirusa, prace nad 14. edycją festiwalu trwają.
- Świat się zatrzymał to mało powiedziane, zatrzymały się tysiące światów, w tym świat kultury i sztuki filmowej. Nie wiemy kiedy wróci do równowagi, kiedy znowu ruszą produkcje filmowe, seanse kinowe, festiwale. Dwa Brzegi zaplanowane są na pierwszy tydzień sierpnia i mamy nadzieję, że 1 sierpnia 2020, jak co roku, spotkamy się nad Wisłą w Kazimierzu Dolnym i Janowcu, by cieszyć się sztuką, artystycznymi wrażeniami, ale też by poukładać nasz świat na nowo – czytamy na stronie internetowej Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. - Zapraszamy zatem do zgłaszania swoich filmów na 14. edycję Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, zwłaszcza do Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych.
Jak piszą organizatorzy, do konkursu kwalifikowane są filmy trwające do 35 minut, wyprodukowane w 2019 lub 2020 roku. Starsze filmy zostaną dopuszczone do konkursu, o ile ich pokaz na festiwalu będzie pierwszą prezentacją w Polsce. Mogą to być fabuły, dokumenty, animacje czy filmy eksperymentalne. Nabór trwa do 10 czerwca 2020 roku.
Co ważne, ze względu na trudną sytuację, w jakiej znajdują się twórcy, organizatorzy postanowili w tym roku znieść opłaty za możliwość zgłoszenia filmu na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.
Przypomnijmy, że 14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 1–9 sierpnia 2020 roku.
Źródło: dwabrzegi.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę