Z muzyką w Nowy Rok (wideo)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (14)

Po nocy rozjaśnionej blaskiem dyskotekowych świateł i fajerwerków, po nocy „pijanej od szampana i warg”, po nocy dobrych życzeń na nadchodzący Nowy Rok przyszedł czas na ciszę Fary, którą wypełniła odmienna od sylwestrowej muzyka. To był naprawdę dobry początek Nowego Roku.

W kazimierskiej Farze z koncertem noworocznym wystąpili grający na organach Bogdan Narloh oraz na trąbce Roman Gryń. Zaprezentowali oni wiązankę utworów z różnych epok, począwszy od baroku – epoki kazimierskich organów – po współczesność. Nie zabrakło przy tym różnych wersji „Ave Maria” czy popularnych kolęd.

 

Wszystkie utwory zaaranżowane na organy i trąbkę złożyły się na niezwykle nastrojowy i piękny koncert zakończony – przy pełnej nawie – owacjami na stojąco.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Z miasya
  I miejsce na koncert odpowiednie. Lepiej zaczyna się sprawdzać niż miejsce głoszenia słowa bożego.
 • Monika K-A
  Piękny koncert.
  No cóż, prawie jak w Wiedniu :)
  Mam nadzieję, że takie muzyczne wydarzenie wpisze się na stałe w kalendarz imprez w naszym mieście.
  Jak widać zainteresowanie ogromne.

Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę