Z muzyką w Nowy Rok (wideo)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (14)

Po nocy rozjaśnionej blaskiem dyskotekowych świateł i fajerwerków, po nocy „pijanej od szampana i warg”, po nocy dobrych życzeń na nadchodzący Nowy Rok przyszedł czas na ciszę Fary, którą wypełniła odmienna od sylwestrowej muzyka. To był naprawdę dobry początek Nowego Roku.

W kazimierskiej Farze z koncertem noworocznym wystąpili grający na organach Bogdan Narloh oraz na trąbce Roman Gryń. Zaprezentowali oni wiązankę utworów z różnych epok, począwszy od baroku – epoki kazimierskich organów – po współczesność. Nie zabrakło przy tym różnych wersji „Ave Maria” czy popularnych kolęd.

 

Wszystkie utwory zaaranżowane na organy i trąbkę złożyły się na niezwykle nastrojowy i piękny koncert zakończony – przy pełnej nawie – owacjami na stojąco.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Z miasya
  I miejsce na koncert odpowiednie. Lepiej zaczyna się sprawdzać niż miejsce głoszenia słowa bożego.
 • Monika K-A
  Piękny koncert.
  No cóż, prawie jak w Wiedniu :)
  Mam nadzieję, że takie muzyczne wydarzenie wpisze się na stałe w kalendarz imprez w naszym mieście.
  Jak widać zainteresowanie ogromne.

Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę